Zwycięskie granie u buka – jak to zrobić w roku 2021?

Grając u bukmachera zazwyczaj myślimy o tym, żeby tylko wygrać, jednakże z racji tego, że koronawirus uderzył również w tą branżę – to bukmacherzy musieli stać się ,,cwańsi” od nas. Jak więc wygrywać z bukmacherem – na nowych zasadach? O tym dowiesz się już za moment!

Zwycięskie granie u buka – jak to zrobić w roku 2021?

Zacznij od obstawiania jednej dyscypliny

Pamiętaj o tym, że trudno jest być ekspertem we wszystkim, więc wybranie jednej dyscypliny sportowej może umożliwić Ci częstsze wygrywanie zakładów. Aby wybrać odpowiednią dla siebie grę – powinieneś mieć ogólne pojęcie o samym sporcie, ale także pewne zrozumienie jego specyfiki, a mianowicie poziomu gry lub tego, jak zawodnicy się zachowują na boisku czy korcie. Ma na to wpływ wiele czynników i na początku może być trudne do zrozumienia, ale jeśli chcesz wygrywać, to musisz trochę potrenować.

Rankingi bukmacherskie

Rankingi to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie najlepszych zakładów na określone wydarzenia sportowe. W końcu każdy legalny bukmacher ma inny kurs za dany zakład, więc korzystanie z rankingów bukmacherskich pozwoli Ci szybko i skutecznie sprawdzić, kto oferuje najwyższe kursy na dany typ bukmacherski.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zacznij prowadzić statystyki

Statystyki są źródłem wiedzy o postępach danej drużyny w kolejnych spotkaniach sportowych. W końcu im więcej wiemy o danym zawodniku lub drużynie, tym większa szansa na wygraną. Warto zwrócić uwagę na format drużyny czy sposób gry w kraju i za granicą. Jest wiele aspektów, którym warto się przyjrzeć, ponieważ od tego zależy nasz ostateczny sukces.

Pamiętaj, że emocje nie są tutaj najważniejsze

Może nie jest to najważniejsza zasada, ale pozwala zaoszczędzić najwięcej pieniądzy. Chodzi o to, że nie powinieneś być podekscytowany i nie stawiać na swoją ulubioną drużynę. Dlatego większość ekspertów mówi wprost, że jeśli chcesz grać u bukmachera i wygrywać, nie możesz obstawiać drużyny, którą kibicujesz. W końcu bukmacherzy po prostu na to czekają, co jest błędem większości niedoświadczonych graczy. Najlepiej postawić na drużynę przeciwną, bo wtedy jesteśmy prawie pewni, że taki kupon się powiedzie, bo zaraz odkryjemy wszystkie błędy drużyny.

Korzystaj z pomocy for bukmacherskich

Każdy doświadczony gracz wie, że korzystanie z for bukmacherskich to dobry sposób na to, aby móc wygrywać więcej, ponieważ dyskutując na tematy związane z naszymi zakładami możemy pozwolić komuś na zauważenie błędów, których sami nie dostrzegamy – w ten sposób potencjalnie możemy sprawić, że nasz przegrany kupon nagle zamieni się na valuebeta z zyskiem. Naturalnie nie da się tego zrobić za każdym razem, ale z drugiej strony przecież warto jest korzystać z każdej pomocy, jaką tylko możemy dostać, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustaw limit środków

Ustalenie odpowiedniego limitu obstawiania jest ważną kwestią, ponieważ może ochronić to twój portfel – i ciebie przed uzależnieniem się od zakładów bukmacherskich. Każda aplikacja od bukmachera ma taką opcję – więc zanim zaczniesz obstawiać, ustal sobie odpowiedni limit!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button