Zakłady sportowe Betclic – bukmacher online legalnie

Betclic powstał w 2005 roku we Francji. Pierwszym właścicielem firmy był Nicolas Beraud, który założył ją wraz ze swoim współpracownikiem. Na początku działalności wkład własny w firmę wynosił 3 miliony euro. Zainwestowane w rozwój przedsiębiorstwa pieniądze bardzo szybko się zwróciły – wszystko to dzięki umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem oraz wczuwania się w potrzeby klientów. To z kolei sprawiło, że firmą bukmacherską zainteresowali się inwestorzy. Jeden z nich, Mangas Gaming, zaproponował prezesowi wykup 75% jego udziałów za kwotę 50 milionów euro. Francuz nie zastanawiał się długo – sprzedał swoją firmę, a Betclic dzięki inwestorowi zaczął rozwijać się jeszcze dynamiczniej. Dzięki temu dzisiaj można korzystać z jego usług również w Polsce. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym prezentujemy pakiet najważniejszych informacji odnośnie tego bukmachera online.

betclic zakłady sportowe online
Zakłady sportowe online Betclic – Opinie, oferta zakładów internetowych

Betclic – czy ma aplikację mobilną? 

Betclic duży nacisk kładzie na rozwój nowych technologii. Władze spółki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej użytkownicy lubią mieć wybór w zakresie wysyłania kuponów bukmacherskich. Właśnie dlatego stworzono stronę internetową bukmachera, którą bez żadnych problemów można odwiedzać za pomocą smartfonów i tabletów.

Właśnie z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów powstała również specjalna aplikacja mobilna, za pomocą której można nie tylko wysyłać zakłady bukmacherskie online, ale także brać udział w specjalnych promocjach i akcjach bonusowych. Gorąco zachęcamy do tego, by tę aplikację pobrać. To naprawdę się opłaca!

Betclic Polska dba również o rozwój transmisji na żywo. Dzięki temu u tego bukmachera można oglądać transmisję z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w wersji standardowej jak i w wersji mobilnej.

Betclic – opinie graczy

Betclic opinie wśród graczy ma bardzo różnorodne – jedni zwracają uwagę na brak dużej liczby promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, a inni z kolei wspominają o tym, że firma prowadzi bardzo przyjazną graczom politykę w zakresie kursów oraz obrotów. Jedno jest pewne: pojawienie się bukmachera Betclic na polskim rynku zakładów wzajemnych online było z pewnością ważnym wydarzeniem. Ten bukmacher z pewnością osiągnie na naszym rynku wysoką pozycję. 

W zakładach sportowych betclic metody płatności są standardowe, wpłacać można na wiele sposobów, przelew bankowy, szybkie płatności Dotpay, karta kredytowa, portfele elektroniczne, Blik itp. Wypłacać możemy oczywiście tylko przelewem bankowym na konto, gdyż taki jest wymóg ustawy hazardowej.

„Betclic wystartował z fajną kampanią reklamową, która wyróżniała się na tle innych bukmacherów w Polsce. Oczywiście promocja to nie wszystko bo najważniejsze to obstawianie, a tu jest naprawdę dobrze. Super aplikacja mobilna, wysokie kursy, bogata oferta. Szkoda tylko, że rzadko promocje i bonusy są dostępne dla stałych graczy.” opinia o Betclic z forum betonline.net.pl

Betclic – oferta dla nowo zarejestrowanych graczy 

Osoby, które lubują się w atrakcyjnych promocjach bukmacherskich, nie mają co liczyć na wystrzałowe propozycje w Betclic. Firma dla nowych graczy ma tak naprawdę jedną akcję promocyjną, czyli bonus od pierwszego depozytu w wysokości maksymalnie 1000 złotych (100%). Oprócz tego, nowi gracze nie mogą korzystać z żadnych innych promocji dodatkowych. Warto również zwrócić uwagę na brak możliwości rejestracji w Betclic z kodem promocyjnym. Przykładowo Polski bukmacher STS oferuje 29 PLN bez depozytu jeśli wpisze się kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Kody promocyjne to doskonała metoda na zachęcenie do zakładania konta szerokie grono odbiorców. Jeśli Betclic zdecydowałby się na wprowadzenie takiej możliwości u siebie, z pewnością wiele by na tym zyskał. Jeśli Betclic zdecyduje się na wprowadzenie kodów bonusowych przy rejestracji, poinformujemy o tym Państwa w osobnym artykule. 

Bonus 100% od depozytu w Betclic

Zasady akcji promocyjnej 100% od depozytu są banalnie proste. Polega ona na tym, że w przypadku gdy realizujemy pierwszą wpłatę na swoje konto bukmacherskie, Betclic podwoi ją bez żadnych opłat. Jeśli zatem zdecydujemy się wpłacić na swoje konto 700 złotych, Betclic wpłaci nam drugie tyle. Jest to całkiem atrakcyjna propozycja, jednak należy mieć na uwadze, że w chwili obecnej znacząca większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich graczy o wiele bardziej atrakcyjne propozycje.

Na plus Betclica działa jednak to, że w ramach tej promocji obowiązuje bardzo łagodna polityka w zakresie kursów i obrotów. Ten fakt może z pewnością spowodować, że mimo wszystko duża liczba graczy zdecyduje się założyć konto w zakładach Betclic i skorzystać z darmowych bonusów jakie oferuje ten legalny bukmacher w Polsce.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button