Zakłady na tenisa – czy warto je obstawiać?

Obstawianie zakładów na tenisa często bywa dość kontrowersyjnym tematem na forach bukmacherskich, bo bardzo często wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że tego powodem są częste skandale w tym sporcie oraz kilka innych czynników, które zresztą opiszemy wam w tym poradniku!

Zakłady na tenisa – czy warto je obstawiać?

Zacznijmy od pewniaków

Warto jest zacząć od tego, że wielu graczy polega na pewniakach – i teoretycznie mogą one ułatwić obstawianie na tenisa, chociaż nie powinieneś im zbytnio ufać – bo nie zawsze się sprawdzają. Naturalnie to tylko początek, ponieważ jeśli już rozumiesz zasady gry i nauczysz się dobrze analizować swoje gry, to najtrudniejsza część będzie za tobą. Wszystko, czego potrzebujesz, to wiedza na temat obstawiania zakładów sportowych, która pomoże Ci rozpocząć i rozwinąć umiejętności bukmacherskie.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czemu akurat tenis?

Tenis to sport uwielbiany przez ludzi z branży gier bukmacherskich. Powód jest prosty – na boisku jest znacznie mniej ludzi niż w przypadku innych popularnych sportów, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy piłka nożna. Duże mecze zwykle obejmują tylko mecze jeden na jednego, a gra podwójna jest dość rzadko spotykana. Ponadto w meczu tenisowym gra nie może zakończyć się remisem, a zwycięstwo jest ostatecznie przyznawane jednej lub drugiej drużynie lub graczowi.

W końcu pamiętaj że tak naprawdę każda kontuzja lub też zmiana na korcie może przesądzić o sukcesie lub porażce twojego kuponu – mimo to jednak gra w tenisa u legalnych bukmacherów pozwala nam na łatwiejsze analizowanie rozgrywki, ponieważ jak już wcześniej wspomnieliśmy – warto jest zacząć od tego, że im mniej czynników, tym tak naprawdę łatwiej można wygrać dany zakład u bukmachera, a to i tak nie jest takie proste.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie na tenis

Przede wszystkim przed rozpoczęciem typowania warto jest poszukać najnowszych bonusów bukmacherskich, które oferują bukmacherzy. Pamiętaj jednakże o tym, że bardzo ciężko będzie ci teraz znaleźć taki, który tak naprawdę pozwoli ci na bezproblemowe wypłacenie twoich środków, z racji tego że bukmacherzy starają się odbić, bo od początku roku ich zarobki nie wyglądają najlepiej. Dlatego też pamiętaj o tym, że zdecydowanie lepiej jest czasem połączyć kilka kuponów, aby uzyskać valuebeta, zamiast grać na bonusach, których możesz teoretycznie nie wypłacić. Tylko w ten sposób zagwarantujesz sobie łatwiejsze wygranie zakładów, a jak już wcześniej wspominaliśmy, przy grze z bukmacherem nie jest łatwo to osiągnąć, z racji tego że dla bukmachera pracują zazwyczaj najlepsi z najlepszych, którzy mają ogromne doświadczenie w tworzeniu analiz sportowych właśnie na ten jeden sport, nie mówiąc już o tym, że zazwyczaj takie osoby pracują w zespołach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button