U którego bukmachera zarobisz najwięcej?

Liczba legalnie działających bukmacherów w Polsce niedługo dorówna liczbie drużyn występujących na boiskach ekstraklasy. Jest zatem w czym wybierać. Ale żeby rzeczywiście zarobić na zakładach trzeba wybierać mądrze. Sprawdźmy u kogo najbardziej opłaca się inwestować swoje pieniądze.

U którego bukmachera zarobisz najwięcej?

Lider jest tylko jeden

Wśród osób zajmujących się zakładami sportowymi utarło się już przekonanie, że najlepsze kursy ma Fortuna. Rzeczywiście jest to firma, która pod wieloma względami jest liderem na naszym rynku. Przede wszystkim warto podkreślić jej długoletnie doświadczenie oraz inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Strona bukmachera, tak samo jak aplikacja, jest bardzo intuicyjna i pozwala na robienie zakładów nawet kompletnym żółtodziobom w tej materii.

Jednak Fortuna przyciąga początkujących nie tylko łatwą obsługą konta, ale także ciekawymi bonusami na start. Jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji jest na pewno zakład bez ryzyka, czyli gwarantowany zwrot wkładu za nieudany kupon. Jedynym minusem bukmachera, na który zwracają uwagę użytkownicy, jest specyficzny rodzaj wypłat. Wypłaty są realizowane zawsze w dni robocze o godzinie 12, więc zgłaszając się nieco później trzeba się liczyć z opóźnieniem.

Światowy pewniak

Firma bukmacherska Betclic stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku. Dopiero we wrześniu 2018 bukmacher uzyskał zgodę od Ministerstwa Finansów na legalną działalność w naszym kraju. Nie oznacza to jednak, że jest to anonimowy gracz w świecie zakładów. Firma doskonale radziła sobie do tej pory na zachodnioeuropejskich rynkach. Teraz, także u nas, powoli zaczyna piąć się w górę. Fortuna może już czuć na plecach oddech swojego rywala, bo Betclick przyciąga coraz więcej osób wysokością kursów właśnie. Do dopracowania pozostaje jeszcze wybór metod płatności, który na ten moment jest dość ograniczony. Nie zmienia to jednak faktu, że warto zerkać w stronę i tego bukmachera kierując się wysokimi kursami zakładów.

Siła doświadczenia

STS to kolejny bukmacher, który może się pochwalić długoletnią działalnością i, co za tym idzie, zaufaniem klientów. Legalny bukmacher STS jest marką samą w sobie i na pewno jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw na tym polu. Być może jej kursy powinno się raczej zakwalifikować jako średnie, a nie najwyższe, ale STS jest bardzo korzystny, gdy w grę wchodzą hity dnia lub superoferty. Poza tym opinia największego bukmachera w Polsce też robi swoje. STS daje stabilność, którą warto wykorzystać planując długofalowe związanie z jedną firmą. Problemy, które mogą utrudnić współpracę z STS-em to na pewno dość często powtarzające się trudności techniczne ze stroną internetową.

Dla osób, którym zależy na obstawianiu po najwyższych kursach, przydatne z pewnością okażą się aplikacje, które porównują oferty najważniejszych bukmacherów. Nie chodzi tu nawet o specjalnie dedykowane do tego oprogramowanie, ale wykorzystanie funkcji choćby takich aplikacji jak Flash Score. To tam możemy sprawdzić, która firma oferuje nam najkorzystniejsze warunki i pozwoli na zgarnięcie za wygraną największej kwoty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button