Totolotek aplikacja mobilna – czy warto z niej korzystać?

Legalny bukmacher totolotek mimo iż niezbyt jest przekonany do tego całego ,,mobilnego świata” to postarał się udostępnić swoim typerom aplikację mobilną. Ale czy warto z niej korzystać? Czy lepiej jest pomyśleć o korzystaniu z usług innego bukmachera?

Totolotek aplikacja mobilna – czy warto z niej korzystać?

Aplikacja mobilna od Totolotka

Totolotek, jako iż nie chce zostać w tyle, udostępnił swoim typerom aplikację mobilną. Dzięki temu dużo łatwiej, mobilnie obstawiać zakłady u tego bukmachera. Sama aplikacja mobilna Totolotek jest niezwykle intuicyjna. Działa płynnie, lecz jedyna opcja na jej instalacja to przez stronę bukmachera na www.totolotek.pl.

Ciekawie rozwiązany jest sposób logowania do aplikacji. Instalując ją po raz pierwszy, można po prostu sczytać dane z karty gracza za pomocą aparatu czy NFC i ten sposób zalogować się do swojego konta. Dodatkowo w telefonach z czytnikami odcisków palców, możemy wybrać właśnie taką metodę logowania. Z menu można wybrać także skaner kuponów i zeskanować kod kreskowy z naszego klasycznego, papierowego kuponu.   Niestety, na ten moment nie ma dostępnej wersji iOS aplikacji od totolotka.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Mobilna oferta zakładów Totolotek

Obecnie w ofercie Totolotka można znaleźć zarówno zakłady bukmacherskie na żywo i przedmeczowe, ale także zakłady długoterminowe i e-sport. Brakuje sportów wirtualnych, które w przeszłości były dostępne na stronie, jednak teraz władze spółki tłumaczą to pracami nad stroną i możliwością rozszerzenia zakładów na wirtualne sporty.

Promocje i bonusy od Totolotka

Obecnie na stronie totolotka możemy znaleźć tylko trzy bonusy. Kod bonusowy w Totolotku nie jest wymagany, ponieważ gracze dostają bonus zaraz po rejestracji konta. To samo tyczy się aplikacji mobilnej. Pierwszy bonus powitalny to 100% do depozytu, przy czym minimalna wartość wpłaconej kwoty nie może być niższa od 20 złotych, a maksymalna nie może przekroczyć 1000 złotych. W przypadku chęci wypłacenia należy obrócić kwotę trzykrotnie na kuponach AKO i minimalnym kursie jednego zdarzenia 1,35. Następna promocja wydaje się bardzo ciekawa, dla osób, które lubią grać popularne „taśmy”. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie (od 5 do 30+) rośnie procentowe powiększenie wygranej. ( w promocji biorą udział tylko zdarzenia po kursie wyższym niż 1,20). Zostało to zobrazowane przez nas w formie procentowej poniżej :

5 – 5% więcej

6 – 10%

7 – 15%

8 – 20%

9 – 25%

10 – 30%

11 – 35%

12 – 40%

13 – 45%

14 – 50%

15-29 – 52%

30 – 66%

Jeżeli nie posiadamy darmowego konta na stronie bukmachera Totolotek, nie mamy możliwości skorzystania z jego mobilnej oferty. Na szczęście, rejestracja profilu to dosłownie kilka chwil, a to w stu procentach legalnie! Totolotek proponuje na dobry początek bonus powitalny nawet w wysokości 1000 PLN.

Prezent dla nowo zarejestrowanych przyznawany jest przy pierwszej wpłacie – im więcej ktoś przeleje środków na swoje konto, tym lepiej dla niego, gdyż może wówczas otrzymać lepszy bonus. Premia na start od Totolotka to bonus 100% do kwoty 1000 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button