STS darmowy freebet 29 PLN

Najlepszy w Polsce bukmacher internetowy oferuje nowym klientom darmowy bonus w postaci freebeta w kwocie 29 PLN. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, bez tego kodu bonus nie zostanie przyznany.

sts kod promocyjny
STS kod promocyjny 2022 – jaki wpisać?

STS kod promocyjny 2022

Co trzeba zrobić żeby otrzymać darmowy bonus 29 PLN? To bardzo proste, wystarczy założyć konto bukmacherskie na stronie www.STS.pl, podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, zweryfikować konto i po chwili na koncie znajdzie się za darmo 29 PLN, które można wykorzystać na obstawianie meczów.

STS kod promocyjny: BETONLINE

Ale to nie wszystko, oprócz freebeta możesz otrzymać kolejny bonus, tym razem aż 1000 PLN. Ta promocja dotyczy podwojenia wpłaty depozytu, czyli wpłacasz 1000 PLN, a drugie tyle dostajesz za darmo od bukmachera. Łącznie masz aż 2000 PLN na typowanie! Oczywiście możesz wpłacić mniej, np. 100 PLN, wtedy drugie 100 PLN masz jako bonus.

Żeby wypłacić bonus trzeba obrócić go trzykrotnie, czyli otrzymując 25 PLN bonusu trzeba dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

____________________________
STS to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych, zezwolenie nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. 

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.
Back to top button