Przekręty bukmacherskie

Przekręty bukmacherskie

Nowoczesne firmy bukmacherskie muszą bardzo mocno troszczyć się o swoje biznesy. Warto zauważyć, że prowadzone są odpowiednie działania, by na przykład mecze nie były ustawiane. Mimo, że firmy te robią wszystko zgodnie z prarewm, w przeciwieństwie do nielegalnych bukmacherów, to i tak zdarzają się gracze którzy starają się obejść prawo lub politykę firmy. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób są realizowane najczęściej przekręty bukmacherskie? Jakie sztuczki są stosowane, by tylko zarobić jak najwięcej mamony?

Obstawianie swojej porażki

Na początek chcielibyśmy przedstawić, jak oszukują na rynku zakładów bukmacherskich… sportowcy. A takie przypadki co jakiś czas są odnotowywane. Generalnie wszystkie osoby ze świata sportu nie mogą obstawiać w firmach hazardowych. Nie tylko na siebie, a tym bardziej na przeciwnika. Tak samo w firmach hazardowych nie może typować na przykład żona lub matka piłkarza, tenisisty itd. Wszak zachodziłoby spore prawdopodobieństwo, że dana osoba przez pośredników obstawia konkretne wydarzenia. Są jednak sportowcy, którzy nic sobie z tego nie robią. Obstawiają między innymi na to, że przegrają konkretny mecz. Załóżmy, że na rywala jest kurs 4.00. Jeśli dana osoba postawi pieniądze na przeciwnika, to będzie mogła zainkasować mnóstwo gotówki. Niektórzy w taki właśnie sposób realizują przekręty bukmacherskie. Potem taka osoba podkłada się, a rywal bez większych problemów jest w stanie wygrać. Oczywiście, taka postawa jest niegodna sportowca. W większości przypadków tego typu działania wychodzą potem na jaw. Szczególnie jeśli chodzi o bardzo duże sumy. Nie da się ukryć, że takie właśnie działania można najłatwiej zaś przeprowadzać w sportach indywidualnych. Wtedy tylko od jednej osoby zależy to, czy będzie grała fair. Warto od razu zauważyć, że takie rynki są jednocześnie pod szczególną obserwacją ze strony firm hazardowych.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Przekupywanie graczy jednej drużyny

Czasami dochodzi natomiast do nieco innych przekrętów bukmacherskich. Są gracze (oni nie uprawiają żadnego sportu), którzy przekupują między innymi zawodników danej drużyny itd. Oczywiście, najłatwiej zrobić to w przypadku sportów indywidualnych. Im więcej osób wie o danej akcji, tym mniejsza szansa na powodzenie. Nieprzypadkowo zatem sporo przekrętów było w tenisie ziemnym itd. Czasami zdarzają się takie sytuacje też w futbolu itd. Warto zauważyć, że przestępcy przekupują kluczowych graczy. Na przykład chodzi o kapitanów, którzy mogą wpływać na młodsze osoby w zespole. Czasami pieniądze są przekazywane „pod stołem” do bramkarza albo obrońców. W końcu te osoby mogą na przykład sprokurować rzut karny itd. Dzięki temu rywalom będzie zaś o wiele łatwiej wygrać. Na szczęście takie działania także są zazwyczaj wykrywane. Jeśli bowiem obstawiane są spore sumy na underdogów, to firmy hazardowe czują, że coś jest nie tak…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak jeszcze działają przestępcy?

Między innymi firmy bukmacherskie służą niektórym do prania brudnych pieniędzy. O co tutaj chodzi? Jeśli dana osoba ma gotówkę z nielegalnej działalności, to chce ją jakoś wprowadzić do obiegu. Niektórzy decydują się na firmy hazardowe. Warto jednak wiedzieć, że konta online wymagają weryfikacji. Duże wpłaty w punktach stacjonarnych także są kontrolowane.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button