Promocje i bonusy u bukmacherów

Chyba każdy z nas wie, że jeżeli zobaczymy jakąś promocję to bez wątpienia zachęca nas ona do zakupu danego produktu lub usługi. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich. Wiele tego rodzaju firm zachęca do założenia konta proponując nam właśnie różnego rodzaju promocje i bonusy na start, a aby je otrzymać zazwyczaj wystarczy jedynie samo założenie konta. Czym spowodowana jest tak duża liczba promocji?

promocje i bonusy
Bonusy za darmo u legalnych bukmacherów online

Coraz większa ilość

Zapewne jedną z głównych przyczyn jest to, że na rynku pojawiają się nowi bukmacherzy, dlatego każdy z nich chce utrzymać swoich graczy jak najdłużej. Jeszcze jakiś czas temu bardzo atrakcyjne były zakłady na żywo. Teraz jest już, jednak nieco inaczej i nie są one uważane za bardzo atrakcyjne. Dlaczego? Praktycznie każdy z bukmacherów ma je w swojej ofercie.

Wszystkie bonusy powitalne i promocje bukmacherskie pozwalają na postawienie pierwszego zakładu zupełnie za darmo, a ponadto nowi gracze, dzięki temu mogą zapoznać się z pełną ofertą danego bukmachera. Jak się okazuje nie wygląda to, aż tak kolorowo. Prawdą jest to, że otrzymamy na start 10 czy 50 zł, jednak prawdopodobieństwo, że wygramy z takiego zakładu duże pieniądze i to jeszcze bez inwestycji jest bardzo niewielkie.

Warunki promocji bukmacherskich

Aby otrzymać każdy bonus musimy spełnić pewne warunki. Zazwyczaj musimy nim przynajmniej raz obrócić lub postawić dane wydarzenie sportowe z danym kursem, a wtedy dopiero możemy wypłacić pieniądze z konta. Dlatego właśnie nigdy nie powinniśmy mieć nadziei na wielki zarobek z darmowym zakładem, bo jest to praktycznie niemożliwe.

Żaden z bonusów nie jest darmowy, gdyż danemu bukmacherowi po prostu by się to nie opłacało. Zawsze po wykorzystaniu bonusu gracz musi wpłacić własne środki i zacząć obracać nimi w serwisie, a sam bonus ma być jedynie zachętą do rejestracji. Każdy z takich bonusów powinniśmy traktować z przymrużeniem oka, gdyż tak naprawdę żaden z nich nie jest darmowy.

Bonusy bez depozytu

Teraz czas, aby napisać coś o bonusach bez depozytu. Obecnie najlepszą ofertę posiada bukmacher STS, który oferuje darmowy freebet w kwocie 29 PLN. Zadaniem takich bonusów jest przyciągnięcie nowych klientów, którzy zostaną na dłużej i będą wpłacali depozyty. Oczywiste jest to, że jeżeli mamy do wyboru bonus bez depozytu, dzięki któremu możemy zagrać za darmo, a brak bonusu to wiadomo, że większość z nas zdecydowałaby się na tę pierwszą opcję.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest to pewne ryzyko dla bukmachera, ponieważ może on na tym stracić, jednak regulaminy są ułożone w taki sposób, aby przy zakładzie za tak małą kwotę prawdopodobieństwo wygranej było jak najmniejsze. Warto przed podjęciem ostatecznej decyzji o rozpoczęciu gry przeczytać dokładnie regulamin oraz zapoznać się z ofertą danego bukmachera.

Przemyślana decyzja

Taka decyzja powinna być w pełni przemyślana, aby potem nie żałować. Po zdecydowaniu się i uznaniu, że dana firma spełnia nasze wymagania warto najpierw skorzystać z bonusu, a dopiero później wpłacać depozyty. Z tyłu głowy powinniśmy mieć to, że w życiu nie ma nic za darmo, dlatego naprawdę warto czytać regulamin. Właśnie w nich jest wszystko dokładnie opisane co powinniśmy wiedzieć na temat danej promocji. Co powinno znajdować się w takim regulaminie?

Przede wszystkim to ile razy musimy obrócić danym bonusem oraz po jakim kursie. Jeden z bukmacherów będzie wymagał jedynie jednokrotnego obrócenia, a inny trzykrotnego. Tak jak już wcześniej wspominałem szanse na wygraną w przypadku bonusów nie są duże, a jedynym plusem jest to, że w razie porażki nie tracimy własnych środków. Jak widać warto za każdym razem dokładnie się zastanowić przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.
Back to top button