Profesjonalne typy bukmacherskie za darmo

Świat zakładów bukmacherskich stale rozszerza swój areał, a w internecie jesteśmy w stanie nie tylko znaleźć niesamowicie dużą ilość serwisów oferujących zakłady bukmacherskie, ale również ogromną ilość witryn poświęconych typowaniu spotkań. Typerzy z całego świata jednoczą się na wielu platformach, na których nie tylko dzielą się swoimi prognozami, ale również kreują swoją skrupulatną statystykę, która z czasem pozwala ocenić efektywność typów danego typera.

darmowe typy bukmacherskie online
Profesjonalne typy bukmacherskie w Polsce

To właśnie dzięki statystyce jesteśmy w stanie ocenić czy mamy do czynienia z profesjonalistą, czy z amatorem z dziedziny typowania. Pewne jest natomiast, że w tym „fachu” nie ma ludzi nieomylnych, stąd nietrafione typy są wliczone w „ryzyko zawodowe”. Nie da się jednak ukryć, że umiejętne obstawianie meczów wiąże się nie tyle z astronomicznymi wygranymi, co raczej ze stałym, progresywnym zyskiem osiąganym poprzez obstawianie odpowiednio wysokich kursów przy odpowiednich stawkach. 

Co charakteryzuje profesjonalne typy bukmacherskie?

Istnieje kilka podstawowych pojęć bukmacherskich, które każdy gracz mający na celu osiąganie zysków musi znać. Do podstawowego terminu używanego w zakładach bukmacherskich zalicza się tzw. value bet, czyli w wolnym tłumaczeniu wartościowy zakład. Określenie typu jako value polega na odpowiednim porównaniu wysokości kursu względem prawdopodobieństwa wystąpienia.

W tym miejscu możemy zauważyć podstawową różnicę pomiędzy profesjonalnym typerem, a amatorem. Najlepsi typerzy wyszukują głównie typy value oscylujące na wysokie kursy, które przy odpowiednim stawkowaniu pozwalają na osiąganie zysków wyrastających ponad ewentualne straty, co w żargonie bukmacherskim określa się jako yield

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pragnąc określić cechy profesjonalnego typera musimy wziąć pod uwagę trzy aspekty jego pracy, tj. analiza, wiedza oraz intuicja. Te trzy elementy – o ile odpowiednio połączone – pozwalają na osiąganie progresywnego zysku z zakładów wzajemnych. Odpowiednie przeanalizowanie spotkania jest możliwe tylko w przypadku posiadania odpowiedniej sportowej wiedzy i nierzadko zdarza się, że profesjonalnemu typerowi łatwiej trafić to, co wydawałoby się trudne do osiągnięcia niż amatorowi trafić to, co wydaje się pewne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O ile łatwo jest określić, że faworyt wygra swoje spotkanie, o tyle tylko najlepsi typerzy są w stanie wynaleźć zakład, którego kurs jest nieadekwatny względem prawdopodobieństwa wydarzenia.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl.

Gdzie szukać profesjonalnych typów bukmacherskich?

Niestety, biorąc pod uwagę realia istnieje bardzo dużo serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie, jednak nierzadko są one zwykłym oszustwem. Pragnąc znaleźć profesjonalne typy bukmacherskie znacznie lepiej zaufać rzetelnym witrynom zrzeszającym ekspertów i zawodowych typerów niż np. przypadkowe strony znalezione np. na facebook’u, gdzie poza zdjęciami wygranych kuponów oscylujących na niebotyczne kursy nie jesteśmy w stanie uzyskać jakiegokolwiek potwierdzenia wiarygodności.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tym miejscu doskonale warto przytoczyć. np. Polski serwis BetOnline.net.pl, który nie tylko zrzesza w swoich szeregach najlepszych typerów z całego kraju, ale daje również wgląd do zaawansowanych statystyk pozwalających na ocenę poziomu profesjonalizmu danego typera.

Poza tym, poszukując profesjonalnych typów bukmacherskich należy mieć na uwadze, że profesjonalny typer powinien znać się na danej dziedzinie. Ciężko jest bowiem zaufać komuś, kto obstawia wszystkie możliwe dyscypliny sportowe – znacznie lepiej jest zaufać typerowi ograniczającemu się do jednej dyscypliny, wobec której posiada jednak kompleksową wiedzę i jest z nią „na bieżąco”.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button