Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – ponieważ wiedza to potęga!

Nowi gracze zakładów bukmacherskich często się zastanawiają – ,,jak wygrać z bukmacherem” – jednakże tylko mała cząstka z nich, myśli o tym aby poszerzać swoją wiedzę. Tacy typerzy (o ile cały czas będą się rozwijać i przy okazji mieć trochę szczęścia) mają o wiele większe szanse na zostanie dobrymi graczami bukmacherskimi, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem. Ale jak każdy wie – bez podstaw to i nawet Arka Noego by nie powstała. Dlatego też przygotowaliśmy dla was ten poradnik!

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – ponieważ wiedza to potęga!

Może na początek – czego powinniśmy unikać na samym starcie?

Początkujący typerzy zawsze obstawiają tak zwane ,,pewniaki”. Co to są ,,pewniaki” zapytacie? Otóż są to zakłady, w których po prostu nie da się przegrać. Oczywiście, z jednej strony to w porządku – nowy typer uczy się obstawiać, jednakże musimy pamiętać o tym, że jeśli chcemy wygrywać ,,grubą kasę” – to musimy się przygotować na ryzyko (pieniężne i emocjonalne) – związane z typowaniem. Najlepszym ,,remedium” na bolączkę nowych typerów jest – przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, ułożenie planu obstawiania. Warto jest wykorzystać wiedzę na temat dyscypliny którą chcemy obstawiać (oczywiście o ile ją mamy), podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem (nawet początkującego gracza) jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Z racji tego że na tym rachunku właśnie opiera się cała analiza sportowa – jeśli wykonamy ją poprawnie, uzyskamy sporą przewagę nad bukmacherem.

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zwiększyć nasze szanse na wygraną. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. No i też będzie to lepsze dla naszej psychiki.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Wiedza – to potęga!

Aby poprawnie obstawiać zakłady bukmacherskie – potrzebna będzie nam odpowiednia wiedza ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Fora bukmacherskie to jeden z dostępnych przykładów, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button