Podstawowe zasady gry w pokera

Początkujący pokerzyści, którzy dopiero co zaczynają grać, zanim to zrobią, powinni poznać zasady, jakie rządzą się podczas ,,posiedzeń” w stacjonarnych przybytkach oferującym grę w karty. Dlatego też dziś przedstawimy wam pewne zasady stacjonarnego pokera (ale też pokera online!), które każdy początkujący gracz powinien znać, aby nie zjednał sobie wrogów podczas gry w karty.

Podstawowe zasady gry w pokera

Zachowanie przy zielonym stoliku

Na początek zajmiemy się tym, co powinniście się wystrzegać lub też bezwzględnie się do nich stosować.

– Nie schylaj się, aby obejrzeć swoje karty, zagnij je lekko aby zobaczyć róg

– Nie przesuwaj samodzielnie krążka dealera

– Nie zdradzaj swoich kart wyrazem twarzy, zanim nie nadejdzie Twoja kolej

– Kładź żetony, którymi zagrywasz oraz karty w takim miejscu, aby dealer mógł je łatwo sięgnąć

– Układaj swoje żetony tak, aby nie przeszkadzały krupierowi i nie utrudniały mu dostarczenia ci kart – w końcu to niegrzeczne komuś przeszkadzać

– Pilnuj swoich kart, trzymając na nich dłoń, lub jeden z żetonów

– Gdy zmieniasz miejsce przy stole, staraj się nie robić wokół siebie zbyt dużo hałasu i nie zakłócać gry innym zawodnikom

– Trzymaj ręce z daleka od twarzy – to niehigieniczne (zwłaszcza teraz, w czasie pandemii)

Zazwyczaj przy stole nie prowadzi się rozów, jednakże w tym wypadku warto jednak robić to w odpowiednich momentach i najlepiej w sposób, który nie przeszkadza pozostałym. Poniżej przestawiamy to, co powinniście robić podczas rozgrywki na żywo :

– Nie zagaduj zawodnika, który jest w rozdaniu

– Nie plotkuj

– Gdy rozmowa nie dotyczy Ciebie – nie wtrącaj się

A jak zachowywać się w trakcie rozgrywki online?

Otóż zapewne wielu z was zdaje sobie sprawę z tego, że z racji epidemii koronawirusa większość przybytków oferujących grę w pokera bez depozytu stacjonarnie jest zamknięta, dlatego też jedyną alternatywą do gry na żywo, jest gra w internecie, która również rządzi się własnymi prawami. W tym wypadku jedyne co musimy pamiętać, to nie pisać przesadnie na czacie oraz zachowywać jak normalnie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

 Gdzie można zagrać w pokera online bez problemu?

Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, w naszym kraju do wyboru mamy albo Total Casino (własność państwa) bądź też Betgames STS – które polega na obstawianiu wygranej ręki, a nie na samoistnej grze w pokera online. Naturalnie jest to spowodowane restrykcyjnymi przepisami dotyczącego gier karcianych online, więc nic dziwnego iż na ten moment mamy tylko takie opcje do wyboru, dlatego też wybierajcie rozsądnie – jednakże opinie na internecie mówią same za siebie, i że to właśnie Betgames jest bardziej popularne. Wybór należy jednak do was.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button