Oferta zakładów online Betclic Polska

Betclic to firma bukmacherska która swoją karierę po nowelizacji przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich zaczynała dość ciekawie, z racji tego że firma ta zdecydowała się działać tylko i wyłącznie w internecie, podczas gdy uzyskała ona nawet pozwolenie na operowanie stacjonarnych punktów bukmacherskich. Jednakże jak wygląda sprawa oferty zakładów online Betclic? O tym już za chwilę!

Oferta zakładów online Betclic Polska

Oferta zakładów Betclic

Betclic posiada dość ciekawą ofertę jeśli chodzi o dyscypliny, które możemy obstawiać u tego bukmachera. Są to oczywiście typowo piłka nożna, sporty typu boks oraz wiele innych. Dla tych, którzy są zainteresowani poznaniem w pełni oferty Betclic, najlepiej jest jeśli zajrzą na www.betclic.pl. Betclic znany jest także z oferty zakładów na piłkę nożną bądź na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dyscypliny, które możemy obstawiać u Betclic to są to :

– Piłka nożna – Tenis – Badminton – Bandy – Baseball – Biatlon – Biegi narciarskie – Boks – Bowls – Dart – Esports – i wiele innych!

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna betclic daje możliwość grania przez smartfona u tego bukmachera jednocześnie nie wzbudzając frustracji, z racji tego że jest tak dobrze zaprojektowana. Każdy zarejestrowany gracz może w tym przypadku nie tylko stawiać zakłady, ale także oglądać darmowe mecze w internecie. Największą zaletą grania w mobilnym Betclic jest to, że można stawiać u niego dokładnie to samo, co na zwykłej stronie internetowej. Tyczy się to zarówno dyscyplin najbardziej popularnych, jak i takich, które brane są pod uwagę jedynie przez wąskie grono ekspertów.

Betclic – pozwolenie Ministerstwa Finansów

26 września 2018 roku Polskie Ministerstwo Finansów wydało licencję o numerze PS4.6831.11.2017. Za Betclic stoi firma o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia. BetClic, między innymi, w Portugalii działa za sprawą Pejot 1.

Bonusy od Betclic

Betclic bonus powitalny to rzadko u nas spotykany cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli zaliczysz przegraną, BetClic odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 550 złotych! Aby otrzymać tą formę bonusu, wystarczy że przy rejestracji podamy kod bonusowy ,,KOD550”.

Ciekawą ofertą, którą prawdopodobnie Betclic jeszcze powtórzy, to Totalizator Betclic – oferta była dla graczy, którzy chcieli typować zdarzenia wybrane lub specjalnie stworzone przez tego bukmachera (wydarzenie trwało do końca 2019 roku).

Kolejną ciekawą promocją jest również Betclic Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej przedstawiamy dokładny przelicznik wartości oferty :

> 5 meczów – 7% więcej

> 6 meczów – 14% więcej

> 7 meczów – 20% więcej

> 8 meczów – 25% więcej

> 9 meczów – 30% więcej

> 10 meczów – 35% więcej

> 11 meczów – 40% więcej

> 12 meczów  – 45% więcej

> 13 meczów (i więcej) – 50% więcej


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button