Oferta Polskiego bukmachera LVbet

Polski bukmacher LV BET to firma, która posiada niezwykle atrakcyjną ofertę przygotowaną zarówno dla nowych jak i stałych graczy, wysokie kursy, niską marżę i bardzo ciekawe promocje bukmacherskie. W poniższym artykule opisujemy w sposób dokładny, na co mogą liczyć typerzy tego bukmachera.

polski bukmacher lvbet
LVbet oferta zakładów, bonusy i kod promocyjny

Bonusy powitalne w LV BET na tle konkurencji 

Bukmacher LV BET to firma, która posiada szeroką liczbę promocji zarówno dla nowych jak i zaawansowanych graczy. Bonusy powitalne to jeden z elementów, który jest jego główną zaletą. Wyróżnikiem LV BET jest fakt, że znalazł on złoty środek między ilością a jakością oferowanych przez siebie akcji promocyjnych.

Na co mogą liczyć nowi użytkownicy? Oferty te są naprawdę wyjątkowo atrakcyjne – mowa tu chociażby o bonusie od depozytu, który jest przyznawany na nieco innych zasadach w porównaniu do pozostałych bukmacherów. Na czym polega różnica? Jest ona bardzo korzystna dla graczy tego bukmachera, ponieważ bonus uzyskuje się zarówno przy pierwszym, jak i drugim depozycie.

betfan oferta zakładów bonusy
Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Przy pierwszym depozycie można otrzymać 100%, zaś przy drugim wynosi on 50% od wpłaty Warto nadmienić, że bukmacher LV BET posiada również specjalną akcję bonusową skierowaną do kibiców piłki nożnej – to wyróżnia go w sposób znaczący na tle konkurencji, która w niektórych przypadkach posiada naprawdę bardzo ubogą ofertą bonusową.

Nowo zarejestrowane osoby mogą również korzystać ze specjalnych kodów rejestracyjnych – warto je zdobyć, ponieważ w LV BET dzięki zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym można otrzymać wyjątkowo atrakcyjny bonus bez depozytu. Zachęcamy do rejestrowania się w LV BET – jest to jeden z bukmacherów, z którego oferty naprawdę warto skorzystać! 

Teraz pokrótce omówimy poszczególne oferty promocyjne LV BET skierowane do nowo zarejestrowanych graczy. 

Bonus od depozytów w LV BET – warunki promocji

Bonus od depozytów to promocja, którą dobrze znamy z witryn internetowych pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce. Klienci LV BET mogą jednak korzystać z niej w zmodyfikowanej, korzystniejszej wersji. Na czym polega ta modyfikacja? Na tym, że bonus przyznawany jest nie tylko przy pierwszym, ale także przy drugim depozycie. Przy pierwszej wpłacie można otrzymać 100% od wpłaconego depozytu – maksymalnie będzie to 1000 złotych ekstra, które można wykonać na dowolnie wybrany przez siebie zakład.

Należy jednak pamiętać o tym, że aby otrzymać ten bonus, należy spełnić kilka bardzo prostych do spełnienia warunków. Są one następujące. Kupon z darmowych środków powinien posiadać minimum 3 zdarzenia. Oprócz tego, musi opiewać na kwotę minimum 50 złotych. Aby darmowy zakład był ważny, musi także posiadać łączny kurs na poziomie minimalnym 2,50, przy czym na każdy z pojedynczych meczów musi on wynosić 1,25.

Drugi bonus można otrzymać przy realizowaniu drugiej wpłaty. Warto nadmienić, że w tym przypadku depozyt również musi wynosić minimum 50 złotych – otrzymamy za niego 50% jego wartości. Jeśli nasz drugi depozyt będzie opiewał na kwotę 300 złotych, to od LV BET otrzymamy wówczas 150 złotych ekstra. Jeśli chodzi o warunki uprawniające do zrealizowania darmowego zakładu, to są one takie same jak w przypadku pierwszego z bonusów. Opisaliśmy je powyżej. 

Darmowy zakład 50 złotych dla kibiców w LV BET – warunki atrakcyjnej promocji

Darmowy zakład 50 złotych w LV BET to specjalna promocja dedykowana kibicom. Każdy fan piłki nożnej powinien wziąć udział w tej promocji, ponieważ jej warunki są naprawdę wyjątkowo atrakcyjne. 50 złotych ekstra na wybrane przez siebie zakłady mogą otrzymać osoby, które są posiadaczami karnetów na sezon 2018/2019 klubów piłkarskich, które sponsoruje bukmacher LV BET.

Dokładna lista drużyn sponsorowanych przez LV BET znajduje się na jego witrynie internetowej – zachęcamy do jej odwiedzenia, ponieważ znajdują się tam również inne bardzo interesujące informacje na temat działalności tej firmy bukmacherskiej. Należy nadmienić, że w przypadku tej promocji bukmacher stawia graczom naprawdę przyzwoite warunki – należy bowiem czterokrotnie obrócić bonusem, a kurs minimalny wynosi 1,75.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button