Obstawianie zakładów bukmacherskich – poradnik na 2021 rok!

Zapewne skoro czytasz ten poradnik, to zastanawiasz się, jaki sposób jest najlepszy do tego, aby obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesem. Otóż nie ma najlepszego sposobu na to, ponieważ gdyby taki istniał, to każdy by wygrywał. Mimo to, mamy dla ciebie porady, które mogą ci pomóc znaleźć własny styl obstawiania, który pomoże ci wygrywać!

Obstawianie zakładów bukmacherskich – poradnik na 2021 rok!

Zacznij od obstawiania jednej dyscypliny sportowej

Wielu ekspertów zaleca skupienie się tylko i wyłącznie na jednym sporcie. W końcu stawianie zakładów sportowych wymaga od nas dobrego zrozumienia gry i znajomości zachowania drużyn podczas zawodów. Bez odpowiedniej analizy zakładów jesteś skazany na porażkę i utratę swojego depozytu, a nikt przecież nie chce tracić, tylko zarabiać, prawda? Dlatego też wybierz sport, który interesuje cię najbardziej – i trzymaj się go.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zadbaj o to, aby twój budżet nie przekroczył 3% twoich dochodów

Z oczywistych względów kwestie finansowe powinno się uregulować już na samym początku. Budżet na zakłady należy ustalać raz w miesiącu i się go trzymać. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, ponieważ łatwo jest zapomnieć i zagalopować się z ilościami pieniędzy, jakie możemy wydać – dlatego też sami legalni bukmacherzy próbują pomóc rozwiązać to zjawisko, udostępniając swoim graczom aplikację do zakładów, która uniemożliwia zablokowanie dostępu do konta przez określony czas po przekroczeniu określonej kwoty pieniędzy wydanej na zakłady.

Poznaj różne systemy gry!

Warto również zauważyć, że jeśli chcemy stabilnych zysków, musimy zdefiniować stosowane metody i zasady, których będziesz przestrzegać w przyszłości. Na przykład: wybieramy tylko gry, mecze i mecze z kursem nie większym niż 2,5. Oznacza to, że mamy większe szanse na wygraną. Im niższy współczynnik kursowy, tym bardziej buk zakłada, że dana sytuacja będzie miała miejsce. Dlatego wybierając taki system bukmacherski potencjalnie możemy zarobić coraz więcej pieniędzy.

Wykorzystaj swoje bonusy bukmacherskie!

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę to , że promocje bukmacherskie często jest bardzo ciężko obrócić. Jednym z powodów jest to, że bukmacher stara się ograniczyć ilość pieniędzy, które tracą z tytułu oferowania promocji bukmacherskich, nie wspominając o tym, że jeśli łatwo jest wypłacić środki za pośrednictwem bonusu, to najbardziej doświadczeni gracze spowodują znaczne straty na koncie bukmachera. Z tego powodu zazwyczaj trudno jest wypłacić bonus – najczęściej jest to obrót z dużym prawdopodobieństwem (ok. 3,00). Dlatego warto sprawdzić regulamin przed wyborem danej promocji, i obstawiać najlepiej wtedy, gdy obrót danym bonusem nie sprawi nam problemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarejestruj się na wybranych forach bukmacherskich

Korzystanie z for bukmacherskich może pomóc ci w znalezieniu szybszych odpowiedzi na nurtujące cię pytania – w końcu wtedy też nie będziesz musiał szukać poradników, tylko zadasz pytanie i przy odrobinie szczęścia dostaniesz odpowiednią (i wyczerpującą odpowiedź). Pamiętaj jedynie o tym, że jeśli zadasz pytanie, które często powtarza się na danym forum, to najlżejszym wypadku zostaniesz zrugany przez resztę graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button