Metody płatności u polskich bukmacherów online

Osoby zajmujące się obstawianiem zakładów bukmacherskich z pewnością zastanawiają się, jakie formy płatności akceptują poszczególni bukmacherzy. W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy serdecznie do lektury!

metody płatności
Jakie sa obecnie popularne metody płatności u bukmacherów?

Formy płatności u polskich bukmacherów

Najważniejsza informacja jest taka, że w chwili obecnej legalnie działać może w Polsce kilkanaście zakładów bukmacherskich. Posiadają one odpowiednie licencje otrzymane od Ministerstwa Finansów. 7 z nich otworzyło również dla graczy swoje witryny internetowe, na których można zawierać zakłady w pełni online. W internecie funkcjonują bukmacherzy tacy jak Totolotek, eToto, Fortuna, LVbet, forBET, STS oraz Milenium.

Jeden z bukmacherów, Superbet, który posiada rumuńskiego właściciela, posiada wprawdzie stroną internetową, jednak może ona pełnić wyłącznie rolę informacyjną. Powód tej sytuacji jest bardzo prosty – nie posiada on stosownych pozwoleń od Ministerstwa Finansów, przez co zakłady można u niego obstawiać wyłącznie w punktach stacjonarnych.

Bukmacherzy w Polsce dużo inwestują w rozwój form płatności – i tak można korzystać na przykład z płatności kartami debetowymi lub kredytowymi, ale są również przelewy ekspresowe, płatności przez Paysafecard czy Neteller. Oto szczegóły.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Karty kredytowe – najpopularniejsza forma płatności u polskich bukmacherów

Płatności za pomocą kart płatniczych cieszą się obecnie największą popularnością. I nic dziwnego – typujący bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania są, mogą korzystać z tej opcji bez żadnych obaw. Jest ona niezwykle wygodna, a dodatkowo w 100% darmowa. Płatności tego typu są również realizowane niezwykle szybko. W większości przypadków kwoty przelewane z konta bankowego na konto gracza są w sposób ekspresowy – najczęściej cały ten proces trwa maksymalnie kilka minut. 

W chwili obecnej większość internetowych legalnych polskich bukmacherów ma taką opcję dla graczy – wyjątkiem w tym przypadku jest tylko Milenium, STS oraz eToto. Jakie informacje należy podawać przy finalizowaniu transakcji u bukmachera przy użyciu karty płatniczej? Proces ten nie różni się znacząco od sytuacji, gdy robimy zwyczajne zakupy w internecie. Należy podać zatem imię i nazwisko posiadacza karty, jej numer oraz numer CVC znajdujący się na odwrocie naszego plastikowego dokumentu.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Błyskawiczne przelewy bankowe to kolejna z bardzo popularnych możliwości, która zapewnia graczom niezwykle szybkie, wręcz ekspresowe przetransferowanie naszych pieniędzy na konto bukmacherskie. Nie ma również znaczenia, o jakiej porze przelew wykonujemy. Równie dobrze możemy wykonywać go w dzień i w nocy. Jeśli chcemy zrealizować błyskawiczny przelew bankowy, musimy wybrać jedną z ofert, którą ma platforma pośrednicząca.

Ilość platform pośredniczących jest na ten moment dość szeroka – można wybrać np. Przelewy 24, Dotpay.com, pay.com, PayU oraz Tpay. Liczba dostępnych wariantów jest naprawdę duża. Zaletą tych platform jest fakt, że łącznie obsługują one około 30 banków, zatem z pewnością mają przygotowaną ofertę dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych w Polsce instytucji bankowych. Zaletą błyskawicznych przelewów bankowych jest ich pełna darmowość. Oprócz tego warto wiedzieć, że błyskawiczne przelewy bankowe oferują wszyscy legalni bukmacherzy internetowi w Polsce bez żadnych wyjątków. 

Blik

Jest to tak naprawdę dość nowa metoda płatności – z pewnością największe zainteresowanie znajduje ona wśród ludzi młodych, ale zdarzają się również wyjątki od tej zasady. Aby zrealizować transakcję przy użyciu Blika, należy pobrać aplikację mobilną naszego banku (tam, gdzie przechowujemy należące do nas oszczędności).

Proces transferu pieniędzy zajmuje kilkanaście sekund – polega on na pobraniu z aplikacji specjalnego sześciocyfrowego kodu weryfikującego (jest on jednorazowy). Następnie należy go wpisać w odpowiednie okienko na stronie danego zakładu bukmacherskiego. Jest to opcja płatności niezwykle szybka i wygodna. Warto z niej korzystać.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button