Łatwy zarobek na zakładach bukmacherskich – czy to prawda?


Przez liczne poradniki bukmacherskie w internecie, można pomyśleć, że gry losowe to prosty sposób na zarabianie pieniędzy. Nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście można wygrywać u bukmachera, ale jeśli chcemy stale zarabiać na zakładach, musimy wiedzieć o pewnych kwestiach – o których dowiesz się już za chwilę!

Łatwy zarobek na zakładach bukmacherskich – czy to prawda?

Na bukmacherce da się zarobić

Oczywiście nie musi to oznaczać, że łatwo jest uzyskać duże dochody, a tym samym osiągnąć niezależność życiową. Zawsze pamiętaj, że zakłady to inwestycja. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, uzyskamy więcej korzyści, ale mimo wszystko ważne jest to, aby mieć wystarczające fundusze na grę. W tym celu możesz skorzystać z wielu promocji oferowanych na rynku, w tym z bonusów od depozytu czy innych ciekawych promocji.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Jak wygląda zarabianie u bukmachera?

Jeśli chcemy wygrywać pieniądze, musimy poświęcić dużo czasu na analizę, a najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego wzoru naszego postępowania. Udany zakład wymaga przeanalizowania wielu wydarzeń sportowych i zrozumienia wielu aspektów związanych z wybranym przez nas sportem. Czasami wystarczy prosta analiza bukmacherska, aby zacząć zarabiać, ale kiedy chcemy zarobić niezwykłe pieniądze, zwykle musimy to rozgryźć. Trudno jest określić, ile osób nadal pracuje u bukmachera. Rzadko chwalą się swoimi umiejętnościami, a nawet jeśli pokazują swoje kupony, trudno jest zweryfikować ich autentyczność. Warto zaznaczyć, że zazwyczaj bukmacherzy będą starali się takich uczestników znaleźć, bo w ten sposób będą wiedzieli, komu mogą w przyszłości ograniczyć swoje konto, dzięki czemu przegrana z zakładów zostanie dla nich nieco zmniejszona.

Dlaczego tak wiele osób chce wygrywać na zakładach?

Powodów jest wiele – lenistwo, chęć szybkiego zarobku, widzenie w zakładach możliwości łatwego zarobienia kasy. Niewiele osób jest skłonnych poświęcić dużo czasu na przygotowanie swojego własnego, profesjonalnego raportu analitycznego. Oczywiście warto też wspomnieć o tych graczach, którzy oferują płatne typy bukmacherskie. Ci gracze to zazwyczaj oszuści, którzy wykorzystują naiwność graczy, którzy dopiero zaczynają, aby zarobić więcej pieniędzy i poprawić swoje finanse, gdy któryś zakład z rzędu już im nie podejdzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z jakiego powodu gracze boją się chwalić swoimi sukcesami?

Generalnie dobrzy gracze nie będą chwalić się swoimi zyskami, ponieważ legalny bukmacher może wtedy nałożyć ograniczenia na jego konto. Polega to mniej więcej na tym, że jeśli dany pracownik bukmachera zauważy takiego przechwalającego się gracza, to po sprawdzeniu jego salda ograniczy ilość i liczbę wydarzeń, na które może postawić, tym samym pośrednio pokazując mu, że nie chce, aby taki gracz nadal obstawiał u niego. Dodatkowo, bukmacher nie robi nic nielegalnego, ponieważ ma pełne prawo do tego, aby ograniczyć typerowi możliwość obstawiania, jeśli wykryje ,,nieprawidłowości” na jego koncie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button