Którzy sportowcy zasługują na tytuł najlepszych w Polsce w ostatnich latach?

Ostatnim czasy w naszym kraju zapanowała mania na ,,Lewego”, ale uważamy, że na o wiele większą sławę zasługują nasi skoczkowie narciarscy, ponieważ mimo tego, że nas as przestworzy (Leć Małysz… leć!) odłożył już swoje ,,skrzydła” i zajął się czymś innym, to nadal trzymają świetny poziom, i mimo tego że czują że żyją w ,,cieniu” mistrza, to i tak się nie poddają i nie przestają ciągnąć do przodu. Tak więc kto zasługuje na nominacje do tytułu najlepszego sportowca roku?

Którzy sportowcy zasługują na tytuł najlepszych w Polsce w ostatnich latach?

Kamil Stoch – czyli następca Małysza

Niektórzy uważają go za następcę naszego najbardziej popularnego skoczka w całej Polsce, chodzi tutaj oczywiście o Adama Małysza. Biorąc pod uwagę sporty zimowe, jako kraj możemy pochwalić się dużymi osiągnięciami w zakresie otrzymywania nagród na skokach narciarskich. Pośród kilku reprezentantów, którzy zazwyczaj charakteryzują się świetną formą, zdecydowanie wyróżnia się tutaj właśnie nasz Kamil Stoch. Pochodzący z Zębu skoczek narciarski posiada na swoim koncie  liczne zwycięstwa w konkursach Pucharu Świata czy Turnieju Czterech Skoczni, a ponadto jest też czterokrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich. Jeśli zaś chodzi o obstawianie sportów zimowych, to nasz Kamil również jest bardzo popularny wśród miłośników tego sportu.

Robert Lewandowski – czyli ,,strzelec wyborowy”

Aktualnie pana Roberta Lewandowskiego można z czystym sumieniem określić jako najbardziej rozpoznawalnego, także poza granicami naszego kraju, Polskiego sportowca. Jest on napastnikiem reprezentacji Polski w piłce nożnej, występujący również regularnie w Bayern Monachium – klubie Bundesligi. O jego ponadprzeciętnych umiejętnościach świadczą liczne nagrody, wśród których wymienić należy tytuł króla strzelców ligi niemieckiej. Jest również bardzo popularną osobą, na którą większość fanów obstawia zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Oczywiście według naszej opinii nie jesteśmy fanami ,,Lewego” (to jest tylko nasza opinia) z racji tego że większość jego wystąpień w Polskiej reprezentacji piłki nożnej jest po prostu mierna, bądź też nawet czasami fatalna. Wiadomo, że w Bayern Monachium zarobki są o wiele wyższe, ale skoro potrafi pokazać poziom tam, to czemu tego nie robi również i u nas?

Anita Włodarczyk – królowa sportu?

Omawiając największe sportowe sukcesy narodowe, nie należy zapominać o Anicie Włodarczyk Nasi lekkoatleci regularnie zajmują topowe miejsca w ważnych zawodach, bijąc rekordy i pokonując własne granice. Taka właśnie jest mistrzyni rzutu młotem kobiet – Anita Włodarczyk. Wielokrotnie nie dawała ona najmniejszej szansy na zwycięstwo przeciwniczkom z całego świata, dzięki temu dominuje nad innymi zawodniczkami tej dyscypliny sportu. Swoją drogą to nie chcielibyśmy podpaść pani Anicie…

Piotr Żyła – czyli śmieszek, który nauczył się latać

Co by tutaj o Piotrku nie powiedzieć, to na pewno ma on świetny humor. Często nabija się z reporterów, wystarczy przytoczyć tutaj przypadek z jego córką (obejrzyjcie sobie to na internecie, nam trochę wstyd to linkować, ale i tak dobrze się uśmialiśmy). Posiada on również kilka tytułów mistrzowskich, uważamy go za jednego z najlepszych Polskich sportowców, jeśli chodzi o ostatnie czasy.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button