Kilka skutecznych sposobów na udane zakłady

Każdy nowy gracz który obstawia zakłady bukmacherskie zadaje sobie jedno pytanie, czy jest sposób na to aby wygrywać ciągle z bukmacherem? Na to pytanie niestety nie znamy odpowiedzi, ale postaramy się tym artykułem udzielić wam parę wskazówek, które z pewnością przybliżą was do ogrywania buka na zakładach. Zapraszamy!

Kilka skutecznych sposobów na udane zakłady

Stawiaj na zakłady solo

Zakłady solo jak i akumulowane maja swoje wady i zalety. W jednych można zgarnąć większe pieniądze w drugich masz większą pewność wygranej. Jednakże, jeśli chcesz wygrywać pieniądze, a nie je tylko tracić zalecane byłoby stawiać na zakłady pojedyncze, gdyż przy tych zakładach mimo że są mniejsze wygrane to są one bardziej prawdopodobne niż w przypadku zakładach AKO, gdzie można zgarnąć więcej pieniędzy, ale prawdopodobieństwo wygranej jest jak możliwość, że tego lata spadnie śnieg. Dlatego jeśli interesuje Cię realny zysk to postaw na zakłady solowe.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Bierz przykład z najlepszych

Zaczynając obierać nową wybraną przez nas drogę, zawsze na początku jest bardzo trudno, nic w tym dziwnego skoro jesteśmy w czymś nowi to trzeba się wszystkiego nauczyć od podstaw. Skąd więc czerpać wiedzę? Dobrym pomysłem jest poczytanie sobie na temat zakładów różnego rodzaju fora bukmacherskie lub poradniki, ale chyba przyznacie mi racje, że jeszcze lepszym pomysłem jest czerpanie wiedzy od ludzi którzy już tą drogę przeszli i zrobili to w taki sposób, że teraz są na samym szczycie. Poznanie się z takimi ludźmi i otaczając się w ich kręgach z pewnością ułatwi Ci to na drodze którą podążasz. Ludzie z takimi doświadczeniami doskonale wiedzą jak obstawiać żeby wygrywać, jakie zakłady typować, albo jak radzić sobie ze stresem który towarzyszy podczas obstawiania. Takich ludzi można między innymi poznać na wyżej już wspomnianych forach bukmacherskich, gdzie typerzy dzielą się swoimi opiniami na dany temat i nie tylko, a także w stacjonarnych punktach bukmacherskich, gdzie gracze chodzą obstawiać. Pamiętaj, przykład bierze się z góry!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przeanalizuj swój zakład

Przeanalizowanie zakładu po przegranej jest równie ważne jak analiza zakładu zanim zagramy u bukmachera. Doświadczeni typerzy doskonale o tym wiedzą, że analiza bukmacherska jest niezbędna do tego, aby wygrywać swoje zakłady. Bez tego masz bardzo małe szansę na wygraną. Sporządzając taką analizę bukmacherską zwiększasz swoje szansę na ogranie buka co najmniej trzy krotnie. W końcu mając taka analizę wiesz doskonale która drużyna w sezonie jest w gazie, jak wygląda forma poszczególnych zawodników, kto miał kontuzję itp. Dowiedzieć się tego można na przykład z samych wywiadów ze sportowcami lub konferencji prasowej. Jest wiele metod pozyskania takich informacji, a mając taką obszerną wiedzę jesteś w stanie finalnie postawić na zakład, który ma bardzo duże szansę przerodzić się w naprawdę fajne pieniądze.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button