Jakie strategie typowania e-sportu najlepiej jest przyjąć?

Obstawianie zakładów na e-sport naturalnie nie jest najłatwiejszym z zadań, jednakże jest to mimo wszystko bardzo dochodowe, dlatego też z roku na rok coraz więcej osób się na to decyduje, ale jak to robić lepiej, aby częściej wygrywać?

Jakie strategie typowania e-sportu najlepiej jest przyjąć?

Od czego zacząć?

Pierwszym przykładem, do czego odpowiednia wiedza (nie tylko na temat zakładów) może nam się przydać – to odrzucanie typów, które wiemy że nie będą wygrane. Przed obstawianiem powinniśmy również zabawić się sami w bukmachera –  pomyślmy jaki kurs na ten zakład sami byśmy dali, jeżeli jest inny, niż nasze przewidywania, następne pytanie to „dlaczego”, odpowiedź na to pytanie da nam pełen obraz sytuacji. Psychologia wsteczna to nasz przyjaciel przy obstawianiu zakładów na e-sport. Nie mówiąc już tutaj o odpowiednim przygotowaniu pod względem wiedzy na temat sportu, który chcemy obstawiać.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do poprawnego typowania zakładów e-sportowych potrzebujemy odpowiednio dużo czasu, cierpliwości i doświadczenia, które możemy zdobyć z czasem. Wysokość naszych wygranych zależeć będzie od umiejętnego dobierania spotkań e-sportowych i wysokości stawek zakładów. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zyskać (lub też stracić). Warto uświadomić sobie także to, że na początku naszej drogi z zakładami dużo częściej będziemy przegrywać, niż wygrywać, ale bardzo łatwo da się to naprostować, za pomocą odpowiednich bonusów bukmacherskich.

Jaką strategię typowania przyjąć?

Najlepiej jest zacząć od typowania kuponów tylko z jednym zdarzeniem. Najlepiej tak zwanych ,,dwudrogowych”, czyli takich, w których nie może zdarzyć się remis. Pamiętaj o tym, że kurs zdarzeń powinien oscylować miedzy 2.0 -2.8. Najlepsi typerzy, mają skuteczność w granicach osiemdziesięciu procent. Wynika z tego, że przy zainwestowaniu w dziesięć typów stawki łącznej np. 1000 złotych (100 zł/kupon) zysk wynosi 700- 800 złotych. Naturalnie jest to tylko przykład, i jeśli nie posiadacie bądź też nie macie ochoty przeznaczyć takiej sumy na typowanie zakładów na e-sport, to możecie ją modyfikować dowolnie, w końcu minimalna suma jaką możemy postawić to 21 złotych, więc nie musimy wydawać majątku na to, aby obstawić zakład.

Przyzwyczaj się do tego, że nie zawsze wszystko się udaje

Porażki dotyczą każdego, kto obstawia zakłady bukmacherskie na e-sport – nie ma typerów nieomylnych. Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej – najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać. Poza tym, nigdy nie typuj spotkań o których wiesz zbyt mało.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button