Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi? – Poradnik od eksperta

Zaczęcie obstawiania zakładów bukmacherskich jest banalnie proste. W końcu wystarczy się zarejestrować, potwierdzić swoje dane, a następnie wpłacić depozyt. No ale to tak naprawdę dopiero wierzchołek góry lodowej. Jak więc z tym zacząć? O tym już za moment!

Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi? – Poradnik od eksperta

Pamiętaj, że nie tylko bonus się liczy

Wybrany przez nas legalny bukmacher może oferować ciekawe bonusy bukmacherskie, ale warto wspomnieć, że niektórzy bukmacherzy próbują (na pierwszy rzut oka) przyciągnąć graczy naprawdę dużymi promocjami, ale z drugiej strony mają bonusy, które mają regulaminy dosłownie z marsa. Dlatego należy zwrócić na to uwagę przed wyborem bukmachera. Oczywiście możesz również zacząć działać z kilkoma bukmacherami, dzięki czemu możesz wielokrotnie ubiegać się o bonus na start, nie wspominając o tym, że Twój pierwszy bukmacher może nie obejmować wszystkich sportów, na które chcesz postawić, więc będziesz miał więcej możliwości wyboru.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Wygrane na zakładach bukmacherskich

W rzeczywistości wszystko zależy od ustalonego przez Ciebie kapitału ( i kursu bukmachera), liczby zakładów i liczby postawionych zakładów. Gracze z wyższymi kwalifikacjami mogą opracować strategie, które łączą indywidualne zakłady i promocje, aby zapewnić im najwyższe kursy bukmacherskie. Są też nagrody, takie jak nowe auta lub inne ciekawe rzeczy, pomimo niedawnej pandemii, a liczba oferowanych zakładów sportowych została wstrzymana na kilka miesięcy – promocji jest coraz mniej i nie wrócą wkrótce.

Jak zdobyć doświadczenie na zakładach?

Tak naprawdę w zakładach sportowych zawsze musimy korzystać z pewnych zasobów, więc aby zdobyć doświadczenie, możemy również zacząć typować zakłady sportowe. Co więcej, wybieramy wydarzenie sportowe, analizujemy je, a następnie przewidujemy wynik – bez obstawiania. Jeśli się powiedzie – dobrze, nawet jeśli się nie powiedzie – nic nie stracisz. To, jak zdobędziesz doświadczenie, zależy od Ciebie, ale upewnij się, że nie marnujesz na to zbyt dużo pieniędzy – ponieważ może to spowodować twoje bankructwo.

Nie graj u zagranicznych bukmacherów

Rozpoczynając zabawę z zakładami sportowymi należy pamiętać, że zgodnie z prawem nie można być u tak zwanego „nielegalnego bukmachera”. Z ciekawości można powiedzieć, że rynek używa tego określenia, aby odróżnić te firmy od tych, które mają stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów na świadczenie usług naszym legalnym bukmacherom. Legalne firmy księgowe różnią się od tych pierwszych tym, że płacą odpowiednie podatki do skarbu państwa, aby utrzymać dochody w naszej gospodarce, zamiast w ogóle nie spłacać niczego, jak nielegalne firmy. Nie zapominaj również, że za każdy zakład musisz zapłacić 12% podatku, ale legalni bukmacherzy zwykle zrobią to za Ciebie. Jeśli jednak postawisz na nielegalnych bukmacherów – być może się to na tobie zemści.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button