Jak wybrać bukmachera?

Jeśli kiedykolwiek myśleliśmy o tym, aby zająć się zakładami bukmacherskimi to na samym początku warto zastanowić się nad wyborem bukmachera. Mimo tego, że tego typu stron jest całkiem sporo i na pierwszy rzut oka wszystkie z nich są do siebie bardzo podobne to różnią się one od siebie pod wieloma względami.

jak wybrać bukmachera
W jaki sposób dobrze wybrać bukmachera online?

Wybór bukmachera jest bardzo ważny

Prawda jest taka, że każda z tych firm ma swoje sposoby na przyciągnięcie nowego klienta. Obecnie w naszym kraju działa już kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich musi odprowadzić od każdej postawionej przez graczy złotówki podatek w wysokości 12%.

W przypadku doświadczonych graczy najczęściej kierują się oni wysokością kursów jakie oferuje dany bukmacher. Warto wspomnieć o tym, że wysokość kursów jest mniej więcej na zbliżonym poziomie, jednak różnią się one od siebie w zależności od rodzaju zakładu.

Największą różnicę można zauważyć w przypadku tych na żywo oraz przedmeczowych. Dlatego właśnie dla początkującego gracza lepiej będzie nie zastanawiać się, która z firm oferuje wyższe kursy, gdyż są one na bardzo zbliżonym poziomie.

Bonusy kluczowe dla nowych klientów

Kolejna istotna kwestia to bonus dla każdego kto założy konto. Występuje on u wszystkich bukmacherów. Jeśli będziemy nim odpowiednio zarządzać to może okazać się dla nas bardzo korzystny. Warto jednak zwrócić uwagę na warunki obrotu takim bonusem. Czasami tego typu promocje są bardzo atrakcyjne, ale w regulaminie małym druczkiem napisane jest, że wymagany jest kilkukrotny obrót bonusem. Im mniejszy będzie obrót oraz łączny kurs kuponu, który kwalifikuje się do obrotu, tym więcej zyskamy.

Inny rodzaj bonusu na start oferowany przez bukmacherów to cashback. Daje nam to pewność, że jeżeli przegramy nasz pierwszy zakład to bukmacher zwróci nam wszystkie środki. Zatem nie ponosimy żadnego ryzyka. Przy wyborze warto również sprawdzać jakie rodzaje spotkań i dyscypliny są dla nas oferowane.

Spora część firm daje nam możliwość obstawiania spotkań tylko z niższych lub wyższych lig, jednak zdarzają się też bukmacherzy, u których ilość wydarzeń w sporcie sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy na dzień. W dodatku warto też zwracać uwagę na to czy dany bukmacher daje nam możliwość obstawiania zakładów na żywo. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera?

Dla mnie istotne oprócz promocji były zawsze kursy i oferta zakładów. Polska obsługa klienta również jest bardzo pomocna.

Klient bukmachera eTOTO, cytat ze strony betonline.net.pl

Zakłady mobilne

Dość istotnym aspektem może być to czy dan bukmacher posiada aplikację mobilną. Jest to o tyle ważne, że dzisiaj większość osób korzysta ze smartfonów przez co aplikacja może być bardzo szybkim sposobem na postawienie zakładu. Ponadto przynajmniej dla niektórych ważne jest to jak wygląda strona danego bukmachera. Niektóre z nich są proste co oczywiście nie oznacza, że taka firma jest gorsza.

Kolejny ważny aspekt to metody dokonywania wpłat. Z biegiem czasu jest ich coraz więcej przez co taka czynność jest niezwykle szybka i prosta. Zatem, aby wybrać najbardziej odpowiedniego bukmachera dla siebie należy dobrze zastanowić się, która z firm spełnia większość naszych wymagań.

Warto dodać, że każdy polski bukmacher jest w pełni bezpieczny i nie musimy obawiać się o nasze dane osobowe. Lista legalnych bukmacherów jest na stronach Ministerstwa Finansów, jeśli jakiś nowy bukmacher dołączy do tej listy to możecie być pewni, że opublikujemy tutaj jego recenzję.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button