Jak (prawie) za każdym razem wygrywać na zakładach online?

Większość poradników na internecie jest niezbyt treściwa a dodatkowo często są stworzone w ten sposób, aby opowiedzieć o czymś, ale tak ,,nie do końca”. Jeśli chodzi zaś o nas – to postaramy się wam przedstawić nasz kompleksowy poradnik, abyście mogli poprawić swój własny, niepowtarzalny styl obstawiania zakładów bukmacherskich.

Jak (prawie) za każdym razem wygrywać na zakładach online?

Zadbaj o odpowiednie zaplanowanie swoich typów!

Ułożenie sobie w głowie planu na obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów – powinniśmy się skupić na naszych bieżących typach, a dopiero z czasem – kiedy już będziemy regularnie wygrywać z bukmacherem – na naszych przyszłych typach bukmacherskich. Jeśli już o skupieniu uwagi mowa, to musimy pamiętać o tym, żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. Może się to nam bardzo przydać w obstawianiu zakładów bukmacherskich na żywo – które mimo że są o wiele trudniejsze w trafnym przewidzeniu – to za to są o wiele bardziej ,,opłacalne”.

A jak reagują na porażki doświadczeni typerzy?

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich w odróżnieniu od nowych graczy będą bardziej przeżywali zwycięstwa i porażki. To potrafi mocno dodać lub nadszarpnąć poczucie własnej wartości. Dlatego w takich sytuacjach – jeśli nie jest się odpowiednio mocnym psychicznie – można łatwo wpaść w depresję, z której bardzo trudno będzie się wyleczyć. Warto mieć wtedy przy sobie bliską osobę – najlepiej taką, która rozumie nasze uczucia oraz była lub jest typerem zakładów bukmacherskich. Będzie ona w stanie pomóc nam w tak trudnych sytuacjach.

Uważaj co typujesz!

Jeśli chcemy zacząć wygrywać zakłady bukmacherskie pod rząd, warto skupić się na obstawianiu tylko zakładów na dany sport. Specjalizacja w określonych typach zakładów ułatwi nam również analizę innych typów na resztę dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie zakładów lub przynajmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników.

Baw się dobrze!

Jeśli przestajemy czuć, że bukmacherka jest dla nas zabawą – a zaczyna być ciężką pracą, powinniśmy przestać. Bukmacherka – kiedy mamy rodzinę, stabilną pracę oraz jesteśmy szczęśliwi – nie powinna nigdy nas ,,męczyć”. Dlatego też – kiedy czujemy, że mamy dosyć – powinniśmy zrobić sobie po prostu przerwę od typowania, oraz wrócić dopiero do tego kiedy znowu poczujemy się ,,gotowi”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button