Jak obstawia się piłkę ręczną w wakacje?

Typowanie wyników piłki ręcznej to świetna okazja na to, aby przy oglądaniu naszych ulubionych zawodników przy okazji na tym zarobić. Jednakże wygrywanie z bukmacherem nie jest takie łatwe, jak się wydaje niektórym, dlatego też trzeba się odpowiednio do tego przygotować. Jak obstawiać piłkę ręczną aby wygrywać z bukmacherem na urlopie? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jak obstawia się piłkę ręczną w wakacje?

Na początek – obstawiaj tylko zakłady solo!

Na początku naszej drogi z obstawianiem zakładów online warto jest zacząć od kuponów typu solo. Przy czym ważne jest to, aby nie obstawiać tak zwanych „taśm”, czyli 10-15 spotkań na kuponie- oczywiście wyższe kursy kuszą, ale trafić taki kupon, to jak wygrać na loterii. Ważne jest również to, aby spokojnie i z rozmysłem wejść w świat bukmacherki. Jest to naprawdę ciekawa forma podniesienia sobie adrenaliny podczas oglądania meczu, czy chociażby śledzenia spotkań w telefonie. Jeśli choć trochę się wahasz czy spróbować, to czemu nie. Naprawdę warto!

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher

Przed rozpoczęciem typowania należy zdecydować się na wybór konkretnej firmy bukmacherskiej, zanim zaczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie w Internecie. Wybór jest całkiem spory, ponieważ na polskim rynku mamy już osiemnastu legalnych bukmacherów. Warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na bonusy, które oferują nam bukmacherzy na start. Zwykle są do bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy „freebet”, czyli pieniądze otrzymywane na pierwszy zakład. Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS, Fortuna, czy forBET, warto jest również spojrzeć na warunki obrotem, czyli ile razy trzeba zwielokrotnić otrzymany bonus, aby móc go wypłacić. Zwykle jest to trzykrotność od otrzymanej kwoty. Oczywiście, warto jest spytać znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje obstawianiem meczów, bądź też użyć do tego celu for bukmacherskich. Jednak wiadomo, najważniejsze jest to, aby podjąć decyzję świadomie, po wcześniejszym sprawdzeniu większości ofert firm bukmacherskich.

Na wakacjach – obstawiaj w telefonie!

Tak naprawdę każdy bukmacher ma prawdopodobnie własną aplikację mobilną, dzięki którym możemy obstawiać spotkania piłkarskie oraz śledzić wyniki, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, bukmacherzy najczęściej przygotowują ciekawe promocje bukmacherskie na start. Jednym z przykładów jest tutaj STS, który oferuje freebet bukmacherski na pierwszy zakład dla nowego gracza. Pamiętajmy również o tym, że gra u bukmachera nie jest prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić typowanie piłki ręcznej. Zakłady na piłkę ręczną to świetna forma rozrywki, oraz dorobienie sobie dodatkowych pieniędzy, jednakże jeśli nie będziemy uważać, możemy wpaść w uzależnienie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button