Jak najlepiej typuje się zakłady online?

Czy typowanie zakładów online jest trudne? Otóż wystarczy powiedzieć, że w świecie bukmacherki przyjęło się tak, iż istnieją niektóre zakłady, których prawdopodobieństwo wygranej, jest niezwykle wysokie – a w niektórych po prostu nie da się wygrać. Jak więc je rozróżnić? Dziś pokażemy wam, jak wygrywać na typach online!

Jak najlepiej typuje się zakłady online?

Typuj tylko zakłady solo

Typy solo, to świetna opcja dla graczy zarówno z doświadczeniem, jak i bez. Dlaczego tak jest? To bardzo proste – wystarczy, że powiemy wam, że szansa na wygraną (biorąc pod uwagę najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich) – to od 33% aż do 50%. W porównaniu do zakładów akumulowanych, prawdopodobieństwo zarobienia na zakładach sportowych jest niemożliwie wyższe, z racji tego że zakłady AKO – to seria następujących po sobie kuponów – ten zakład polega na tym, że typujemy dane wydarzenia sportowe, a następnie po tym sprawdzamy wynik. Sęk w tym, że aby wygrać na zakładach akumulowanych, to każdy kupon musi być udany – w innym wypadku cały kupon wędruje do kosza. Naturalnie wygrana na takich zakładach będzie o wiele wyższa, niż w przypadku zakładów pojedynczych, jednakże szansa na zwycięstwo jest o wiele niższa.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj, żeby co jakiś czas sprawdzać nową ofertę bukmacherów

Czasami nawet doświadczony gracz zakładów bukmacherskich potrzebuje zmiany, ponieważ wybór pierwszego bukmachera nie zawsze mógł być trafny, jeśli zaś chodzi o początkujących graczy zakładów bukmacherskich, to wybór legalnego, polskiego bukmachera powinien być dla nas priorytetem. Założenie konta u kilku bukmacherów jest również świetną strategią, nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych typerów. Jest to dobry sposób na to, aby otrzymać więcej darmowych bonusów bukmacherskich, wystarczy że zarejestrujemy swoje konta u trzech najlepszych bukmacherów, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takie zakłady.

Planowanie typów może być bardzo pomocne

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy bukmacherskie. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi (o ile takowych znajomych posiadamy). Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego naziemnego punktu bukmacherskiego– gdzie na pewno będziemy mogli porozmawiać ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ zazwyczaj takie punkty nie są otwarte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button