Gdzie możemy grać online w czasie kwarantanny?

Każdy zapewne wie, że sytuacja w naszym kraju nie jest zbyt kolorowa, pod względem rozrywki. W końcu nawet lokale oferujące gry karciane zostały pozamykane, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Czy mamy jakieś opcje grania online? Tego dowiecie się już za chwilę!

Gdzie możemy grać online w czasie kwarantanny?

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Praktycznie wszystkie stacjonarne punkty bukmacherskie pod groźbą kary zostały zamknięte na okres około miesiąca. Reszty zapewne dowiemy się pod koniec okresu kwarantanny, dlatego też nikt nic tak naprawdę do końca nie wie, jak na pewno będzie. Bądźmy jednakże dobrej myśli, co do tego, że pandemia minie szybko. Oczywiście warto tu jeszcze wspomnieć, że gry które nie wymagają obsługi człowieka (na przykład sloty), na pewno będą działać w internecie, dlatego też dla zapaleńców tego rodzaju rozgrywki nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować grę.

Zakłady online?

Większość spotkań sportowych tak naprawdę odbywa się bez udziału publiczności, więc zarabianie na bukmacherce, mimo wirusa na pewno nie ustanie. Niektóre kategorie zakładów takie jak piłka nożna, czy na przykład koszykówka prawie na pewno będą dostępne, tak samo jak zakłady na e-sport, czy też wydarzenia specjalne stoją dla graczy otworem.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

A co z betgames STS?

Betgames nadal są dostępne online, z racji tego że rozgrywki w Betgames STS odbywają się w studio, więc jest duże prawdopodobieństwo że ta gra nadal będzie się odbywała normalnie. Nie wiecie co to Betgames STS? Otóż zaraz wam to wyjaśnimy! Jeżeli chcemy obstawiać grę w Betgames STS, to mamy możliwość obstawiania trzech gier, takich jak poker, wojna czy bakarat.

Wszystkie zasady odnośnie obstawiania mamy udostępnione na zakładce ,,Betgames” na stronie bukmachera STS (www.sts.pl), ale my postaramy się wam opowiedzieć w skrócie na czym one polegają. Poker w przypadku Betgames STS to najpopularniejsza odmiana tej rozgrywki, mianowicie Texas Poker Hold’em, w wojnie najsilniejsza karta wygrywa, a w bakarat staramy się, aby wynik naszych kart był jak najbliższy liczbie 9.

Darmowe bonusy na start od STS

Bukmacher STS w betgames proponuje swoim graczom bonus 25 zł w każdym tygodniu! Jeżeli chcemy wziąć udział, przede wszystkim potrzebujemy założyć darmowe konto na stronie www.sts.pl. Cały proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a przy okazji możemy wpisać kod promocyjny, (kod to : ,,BETONLINE’’) i daje on nam 29 zł bez depozytu na start!

Kiedy już posiadamy konto w STS, musimy w pierwszej kolejności zapisać się do akcji specjalnej STS Betgames na www.sts.pl. Wystarczy, że klikniemy przycisk “Weź udział”. W ramach promocji każdy uczestnik ma szansę na odebranie co tydzień 25 zł w formie premii na granie w STS Betgames. Dodatek od bukmachera to 10% wartości stawek w wygranych kuponach. W każdym tygodniu trwania tej promocji można odebrać 25 zł. Środki są przyznawane automatycznie, jednak trzeba pamiętać, że dotyczy to tylko aktualnie zarejestrowanych kont!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button