Gdzie konto tymczasowe u bukmachera

Gracze poszukują dla siebie najlepszych firm bukmacherskich online, u których założyć mogą konta tymczasowe, tak aby pozostać jak najdłużej w jednym miejscu i móc cieszyć się radością czerpaną z obstawiania kuponów. Oczywiście na samym początku trzeba dokładnie sprawdzić oferty poszczególnych bukmacherów, aby mieć pewność, że wybierze się dla siebie taką, która będzie odpowiadała graczowi pod każdym kątem.

konto tymczasowe sts
Który bukmacher oferuje konto tymczasowe?

Niektórych zrażać może fakt, że trzeba bukmacherowi w trakcie procesu rejestracji wysłać skan swojego dowodu osobistego. Jest to potwierdzenie tożsamości grającej osoby, można co prawda zamazać najważniejsze dla człowieka informacje, które nie powinny dostać się w obce ręce, jednak nie wszyscy lubią dzielić się takimi danymi.

Poza tym proces rejestracji jest wtedy wydłużony, nie każdy chce czekać kilka dni na zaakceptowanie skanu dowodu zwłaszcza, gdy wyśle się go np. w niedzielę rano, kiedy kontakt z bukmacherem jest utrudniony.

Konto tymczasowe – świetna wiadomość dla graczy

Rozwiązaniem może być wprowadzone w STS i Fortunie konto tymczasowe u bukmachera, które ważne jest przez okres 28 dni. Dzięki niemu można założyć swoje konto gracza w Fortunie w niecałą minutę. To świetna informacja dla osób, którym zależy na czasie. Wiadomo, że nie wszyscy cechują się sporą cierpliwością, a przy wysyłaniu skanu dowodu cierpliwość jest bardzo przydatna.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z kontem tymczasowym można jednak ominąć te formalności, ponieważ nie trzeba wysyłać wtedy skanu, wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe. Oczywiście po upłynięciu wskazanego czasu trzeba będzie przesłać wymagany skan, aby móc dalej korzystać ze swojego konta, gdyż wymagana jest weryfikacja konta bukmacherskiego. Wtedy przekształci się ono w konto stałe. Bukmacher poprosi w takiej sytuacji również o uzupełnienie swoich danych osobowych.

Nie trzeba jednak tego robić, jeśli ktoś nie będzie zainteresowany proponowaną ofertą będzie mógł po prostu porzucić swoje konto tymczasowe bez poniesienie żadnych konsekwencji. To spore ułatwienie zwłaszcza dla niezdecydowanych graczy, którzy dopiero wchodzą w świat zakładów bukmacherskich i nie wiedzą o nim zbyt wiele.

Konto tymczasowe a korzystanie z bonusów

Na rynku bukmacherskim panuje przekonanie, że konto tymczasowe nie będzie uprawniało graczy do skorzystania z przysługujących na kontach stałych bonusów bukmacherskich. Prawda jest jednak zupełnie inna, ponieważ z takich bonusów może skorzystać każdy. Mowa tutaj o bonusie od wpłaconego depozytu, o bonusie powitalnym, darmowym zakładzie, itd.

Jak widać wyraźnie nikt nie będzie poszkodowany, dlatego założenie konta tymczasowego ma bardzo duży sens. W ten sposób można oczywiście sprawdzić, czy bukmacher jest godny uwagi, czy też może jednak lepiej przenieść się do jakiegoś innego. Nie wszyscy lubią przecież na samym wstępie odkrywać wszystkie karty, jednak jeśli nabierze się zaufania do bukmachera, wysłanie skanu dowodu nie powinno być już dla nikogo żadną przeszkodą.

Najważniejsze jest to, że taka opcja na rynku zakładów bukmacherskich występuje i każdy gracz może z niej skorzystać, gdy uzna to za dobry pomysł. W tej chwili bukmacher STS, który bardzo promuje swoją nową opcję kont tymczasowych jest najbardziej popularnym bukmacherem w Polsce. oferuje również bonus bez depozytu w kwocie 27 PLN jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny BETONLINE. To świetny sposób na spróbowanie tego bukmachera internetowego.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button