Dobry bukmacher, czyli jaki?

Dobry bukmacher, czyli jaki?

Irytuje Cię obstawianie w punktach stacjonarnych? Tracisz na to wiele czasu? Dodatkowo lokale naziemne niestety są położone daleko od Ciebie, co generuje też spore koszty? Możesz to zmienić. Nie brakuje osób, które decydują się na obstawianie w sieci. Aby to było możliwe, najpierw trzeba wybrać dobrych bukmacherów internetowych. Zapoznaj się z kwestiami, które na tym polu powinny być dla Ciebie najważniejsze.

Legalność przede wszystkim

Kluczowe jest to, aby zdecydować się na legalne podmioty hazardowe. Czyli takie, które posiadają odpowiednie papiery, aby działać na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Jeśli chodzi o punkty stacjonarne, to sprawa jest dość prosta. Jak widzisz np. jakiś otwarty lokal, to znaczy że dział on zgodnie z przepisami. Trochę inaczej ma się sprawa z internetem. Niestety, nie wszystkie podmioty hazardowe (w sieci) są legalne. Dlatego (aby uniknąć np. kłopotów z prawem) warto otworzyć sobie ranking najlepszych bukmacherów internetowych. Z niego dowiesz się, które podmioty hazardowe w 100% działają zgodnie z przepisami. Warto przypomnieć, że obecnie trzeba posiadać licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Jest ona wystawiana na sześć lat. Później trzeba zaś po raz kolejny ubiegać się o ten papier. Warto zaś ten aspekt dokładnie sprawdzić. Aby potem nie okazało się, że grasz niezgodnie z przepisami! Konsekwencje takiego właśnie czynu mogą być bowiem opłakane w skutkach…

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Hojna oferta na start

Jakie jeszcze aspekty mieć na uwadze? Na pewno warto zdecydować się na takie podmioty hazardowe, które zapewniają świetne bonusy. Nie tylko dla początkujących, ale tak samo dla stałych użytkowników. Dzisiaj zajmiemy się promocjami z tej pierwszej grupy. Chcesz obstawiać typy bukmacherskie? Aby ułatwić sobie dochodzenie do wielkich celów, warto zdecydować się na hojne podmioty hazardowe. W tym gronie jest na pewno STS. Warto zaznaczyć, że ta firma hazardowa oferuje na start m.in. zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN. Dodatkowo bonus wynoszący 1500 PLN. Aby zaś z niego skorzystać, musisz m.in. zarejestrować konto, a potem trzykrotnie wpłacić pieniądze. Masz na to 30 dni. Dodatkowo STS oferuje 60 PLN. Aby skorzystać z tej kwoty, trzeba tylko wykonać kilka bardzo prostych zadań. Co jeszcze jest oferowane? Warto dodać, że świetne warunki ma także Fortuna. Ta firma hazardowa oferuje m.in. zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to aż do poziomu 600 PLN. A przy drugim depozycie możesz otrzymać bonus 50% do 200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Możliwość obstawiania rozmaitych zakładów

Warto zwracać uwagę tak samo na ofertę zakładów. Profesjonalne podmioty hazardowe umożliwiają typowanie m.in. zakładów live oraz prematch. I to na przeróżne dyscypliny. Wszak w ofercie znajdują się zakłady na futbol, skoki narciarskie, futsal, darts itp. Warto dodać, że można typować opcje podstawowe oraz dodatkowe. Im zaś więcej wariantów do dyspozycji, tym oczywiście lepiej. Dlaczego jeszcze coraz więcej osób decyduje się na topowe podmioty hazardowe? W ofercie jest nie tylko sport, ale także m.in. wydarzenia rozrywkowe, polityczne itp.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button