Dlaczego warto jest obstawiać tylko jedną dyscyplinę sportową?

Nie da się ukryć, że wielu graczy ma swoją wybraną dyscyplinę sportową, jednakże z drugiej strony często bardzo chętnie typują coś innego. Wybranie kilku dyscyplin sportowych do obstawiania na raz jest kiepskim pomysłem – ale dziś zaprezentujemy ci dokładnie dlaczego nie warto jest to robić.

Dlaczego warto jest obstawiać tylko jedną dyscyplinę sportową?

Specjalizacja w jednej dyscyplinie pozwoli ci na zarabianie

Każdy lubi zarabiać, prawda? Dlatego też jeśli chciałbyś od czasu do czasu wygrać jakiś zakład u bukmachera, to musisz liczyć się z tym, że musisz jasno określić, jak chcesz to rozegrać. W końcu gra u bukmachera ,,na poważnie” to nie przelewki, z racji tego, że ciężko jest wygrywać, jeśli rzucasz się w każdym kierunku – pamiętaj, że bukmacher to nie tylko ta osoba, która przyjmuje zakłady, ale również I rzesze specjalistów, które muszą ten zakład w ogóle sprawdzić I przygotować, zanim w ogóle zostaniesz dopuszczony do obstawienia go. Dlatego też za każdym razem, jak dodajesz do swojego kuponu inną dyscyplinę, to po prostu musisz liczyć się z tym, że stawiasz przed sobą więcej I więcej zespołów, które przewyższają cię doświadczeniem, liczebnością oraz trafnością przewidywania zakładów. Może I brzmi to dość brutalnie, jednakże taka jest tego prawda, I nie ma co tu owijać w bawełnę, ponieważ gra toczy zazwyczaj się o wielką kasę.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dobór bukmacherów – co to ma do dyscyplin sportowych?

Otóż nie każdy bukmacher oferuje taki sam zakład, prawda? To jest jedna z większych różnic, dlatego też warto jest zapoznać się z ofertą chociaż tych najlepszych bukmacherów, ponieważ różne zespoły mogą dojść do różnych wniosków, prawda? To daje ci również opcję do tego, aby porównać kursy bukmacherskie, które mogą być różne. Naturalnie jeśli masz czas I ochotę, to możesz porównać wszystkie zakłady, u wszystkich bukmacherów, ale z drugiej strony będzie to na pewno bardzo czasochłonne oraz możesz się łatwiej się w tym wszystkim pogubić. W końcu na Polskim rynku bukmacherów jest aż 20 firm, a liczba ich stale rośnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minusy tego rozwiązania

Jak wszystko – takie wyjście ma również swoje minusy, z racji tego że na przykład obstawianie niszowego sportu może być dla ciebie utrudnione, przez na przykład koronawirusa. Naturalnie większość dyscyplin sportowych mocno na tym ucierpiała, nie mówiąc o tym, że niektórzy bukmacherzy nawet zawiesili swoją działalność na jakiś czas z powodu pandemii covid-19. Oczywiście wtedy obstawianie różnych dyscyplin wciąż może cię niby ,,uratować” ale w takim wypadku zdecydowanie lepiej jest na jakiś czas po prostu zostawić w spokoju obstawianie, po to aby przeanalizować swoje poprzednie typy lepiej, oraz na przykład przedyskutować je na forach bukmacherskich. Zajęcie się takimi rzeczami pozwoli ci skumulować większy kapitał, jak to wszystko już minie, przez co będziesz mógł obstawiać za więcej I częściej – ale pamiętaj, żeby wciąż w miarę możliwości nie wykraczać poza swój miesięczny limit zakładów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button