Dlaczego obstawianie e-sportu przez smartfony stało się tak popularne?

Każdy, kto żyje w przynajmniej średnio rozwiniętym kraju na ziemi, zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze kilka lat temu, telefony służyły nam jedynie do telefonowania oraz grania w wężyka. Wcześniej jednak, najbardziej popularną formą rozrywki były pecety. Zarabianie na komputerach przy pomocy zakładów na e-sport również. Ale co takiego się stało, że smartfony stały się bardzo popularną formą rozrywki?

Dlaczego obstawianie e-sportu przez smartfony stało się tak popularne?

Gra przez smartfona

Każdy, kto korzysta ze smartfona wie, że w czasie podróży, nudów, bądź też chwili przerwy gry na telefon są bardzo łatwą formą rozrywki. Co niektórzy wiedzą również, że dzięki smartfonom mogą również zarobić, czy to wykorzystując je do zarządzania swoim internetowym portfelem, bądź też do obstawiania zakładów na e-sport przez aplikację mobilną. Co ciekawe ta druga opcja jest ostatnio coraz częściej wykorzystywana, z racji tego że graczy zakładów bukmacherskich przybywa w zastraszającym tempie, z racji tego że nasza ekonomia zaliczyła krach, przez co ludzie szukają alternatywnych sposobów na zarobek, a zakłady bukmacherskie to właśnie jeden z nich.

darmowy bonus bez wpłaty w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Smartfon dziś może wszystko

Telefon dzisiaj może służyć (niemalże) do wszystkiego. Chcesz posłuchać muzyki? Proszę bardzo, odpal odpowiednią aplikację. Masz ochotę zamówić jedzenie? Potrzebujesz transportu? Smartfon ci to wszystko zapewni. Spokojnie można powiedzieć, że nasz telefon stał się naszym miniaturowym, podręcznym komputerem osobistym (z racji tego że posiada większą moc obliczeniową od pierwszych komputerów) do zadań ,,specjalnych”. Niektóre modele w dzisiejszych czasach mogą się nawet pochwalić ,,wnętrznościami” które mają porównywalne prędkości do procesorów komputerowych drugiej generacji. Kiedyś jednak tak nie było, więc jak wyglądały początki?

Technologia zawsze idzie do przodu

Pierwsze telefony przenośne były wielkości walizki, później dopiero jednak telefon zwany DynaTAC (- źródło wikipedia) stworzony przez motorolę. Ważył prawie 2kg i był wielkości cegły. Dlaczego z resztą powstał? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ponieważ każdy chciałby mieć ,,telefon stacjonarny bez kabla”.

Dlaczego smartfony stały się niezbędne do życia dla większości ludzi?

Z jednego, bardzo prostego z resztą powodu. Człowiek jest stworzeniem z natury leniwym (nie wypierajcie się że nie, każdy ma w sobie lenia). Inteligentny telefon stał się bardzo prostym rozwiązaniem, aby zadzwonić do znajomych, przy okazji się lekko rozerwać w drodze do pracy/uczelni/szkoły, aby też posłuchać muzyki bądź żeby nawet płacić rachunki. Jego uniwersalność, sprawiła że nie jesteśmy i nie będziemy w stanie się uwolnić od smartfonów (nawet jeślibyśmy tego chcieli) do czasu, aż ktoś nie wymyśli nowszego, oraz wygodniejszego sposobu na to, abyśmy na nasze zawołanie mieli dostęp do internetu, muzyki, bankowości, wiedzy oraz innej rozrywki.

Rozwinięcie smartfona?

Na ten moment technologia nie pozwala nam na to, aby smartfony rozwijały się w szybkim tempie, z racji tego że największą zmianę, którą póki co możemy zobaczyć, to składane telefony, z wieloma ekranami dotykowymi, jednakże ta technologia wciąż jest w powijakach i nadal wymaga sporo pracy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button