Czy STS to najlepszy Polski bukmacher?

Wybierając swoją ulubioną firmę bukmacherską trzeba zwrócić uwagę na kilka podstawowych kryteriów, aby zawieranie zakładów wzajemnych było dla graczy czystą przyjemnością i niosło za sobą mnóstwo korzyści. Zadowalającą ofertę dla swoich graczy przygotowała firma STS, która na polskim rynku działa od wielu lat. Co najważniejsze działa legalnie, a więc z licencją od Ministerstwa Finansów, dlatego też granie na zakładach bukmacherskich z tą firmą nie jest niebezpieczne dla graczy. 

bukmacher sts
Czy bukmacher STS to najlepszy Polski bukmacher?

STS – Największy bukmacher od lat

Bukmacher STS wyróżnia się tym, że posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na rynku. Obstawiać można więc praktycznie wszystkie dyscypliny, o jakich można sobie pomyśleć. To spore ułatwienie dla graczy, ponieważ tym samym stworzenie kuponu, nawet w poniedziałek nie będzie żadną trudnością.

Obstawiać można mecze piłki nożnej, siatkówki, ale też pojedynki bokserskie, czy też przedstawicieli darta. Każdy sam będzie mógł wybrać swoje ulubione dyscypliny i na nich polegać przy stawianiu kuponów.

Legalny bukmacher STS dba o swoich graczy oferując im 100 procent bonusu od pierwszej wpłaty. To bardzo korzystne rozwiązanie dla nowych graczy, ponieważ im więcej pieniędzy będzie chciało się wpłacić na swoje konto gracza tym większy bonus dostanie się od bukmachera. Oczywiście pozostanie potem kwestia jego wykorzystania, a należy zrobić to uprzednio zapoznając się z regulaminem bonusowym. 

„Bonusy i promocje w STS to czynnik, który definiuje tego bukmachera, zawsze ich promocje są kopiowane przez konkurencje bo wyprzedzają o krok swoich konkurentów. STS oferuje bardzo atrakcyjne bonusy dlatego ma tak wielu lojalnych klientów.” – ekspert portalu betonline.net.pl

Poza tym na bonusy mogą liczyć też lojalni gracze, w ramach tzw. bonusu poniedziałkowego. Z pewnością nikt nie będzie poszkodowany, dlatego założenie konta u tego bukmachera jest bardzo dobrą decyzją. Można obstawiać zakłady nie tylko przez Internet i dostępną aplikację mobilną, ale też w wielu punktach stacjonarnych, gdy ktoś woli tę formę zawierania zakładów.

Przy okazji STS posiada też dość wysokie kursy na proponowane przez siebie zdarzenia sportowe, można też specjalizować się w zakładach live, gdy ktoś ceni sobie podwyższoną dawkę adrenaliny.

Mecze na żywo w STS TV

STS umożliwia także dzięki swojej aplikacji oglądanie transmisji online z wybranych przez graczy wydarzeń sportowych. To spore ułatwienie, ponieważ można wtedy skupić się na obserwowaniu wytypowanych przez siebie zdarzeń. Gracze będą wtedy zdecydowanie mniej nerwowi, to bardzo istotne, ponieważ będą mogli na każdym etapie meczu sprawdzić wynik drużyny na której się postawiło. Transmisje się nie zacinają.

Na plus można zaliczyć także kontakt z obsługą. Nie jest on w żaden sposób utrudniony, dlatego jeśli ktoś posiada jakieś istotne pytania na temat zakładów bukmacherskich na pewno otrzyma na nie szybko odpowiedź. Jak widać firma bukmacherska STS to bardzo kusząca propozycja dla wszystkich graczy, którzy lubią od czasu do czasu postawić sobie kupon na zakładach i liczą na wygrane.

Wśród graczy firma ta cieszy się pochlebnymi opiniami, więc warto ją na pewno przetestować, nikt nie powinien się tym posunięciem rozczarować. Poruszanie się po stronie internetowej bukmachera jest łatwe, dlatego odnalezienie wybranych zdarzeń sportowych nikomu nie zajmie dużo czasu. 

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button