Czy bukmacher STS jest legalny?

Nielegalne działania kojarzą się z czymś, co jest trudno dostępne. W przypadku zakładów bukmacherskich jest jednak inaczej. Nie można wykluczyć sytuacji, w której nieumyślnie zaczyna się korzystać z oferty, która jest nielegalna. W związku z tym warto wiedzieć, jakie zakłady bukmacherskie są zgodne z prawem.

sts bukmacher
Czy bukmacher STS jest legalny?

STS to marka znana od lat

Jedną z legalnych działalności hazardowych jest STS. Bukmacher STS to firma, która z pewnością jest znana wielu osobom grającym w zakładach sportowych. Patrząc pod kątem legalności, warto odpowiedzieć na pytanie, co należy rozumieć przez legalność? Legalne zakłady bukmacherskie są wtedy, gdy posiada się licencję Ministerstwa Finansów RP.

Skoro mowa na temat STS-u nie sposób nie wspomnieć o tym, że działalność od ponad 20 lat buduje pozycję na rynku. Co do udziałów w rodzimym rynku, firma ma ich około 50%. Jest to niewątpliwie bardzo dobry wynik. Czy jest szansa na poprawę? Biorąc pod uwagę, że konkurencja jest spora (co więcej, zapewne będzie coraz większa – w końcu Minister Finansów może udzielać kolejnych licencji) łatwo nie będzie.

„STS to bukmacher, który jest częścią mojego życia, jeszcze jako 18 latek chodziłem i obstawiałem kupony za 2 złote :), dzisiaj gram za większe stawki też w STS.” – opinia z forum betonline.net.pl

Jeżeli chodzi o zdobywanie klientów, firma robi przede wszystkim to, co konkurencja – nie brakuje promocji skierowanych do nowych klientów. Niemniej mówienie, że STS nie pamięta o stałych graczach, byłoby kłamstwem. Od kilku miesięcy firma regularnie zapewnia 50 000 zł dzielone na graczy spełniających warunki konkretnej promocji. Niemniej mowa o 50 000 zł bonusu. Z drugiej strony podczas jednej z akcji, warunki promocji spełniły tylko dwie osoby (25 000 zł bonusu nagrody musi robić wrażenie).

To wszystko, co zostało powiedziane, jest niewątpliwie istotne, ale nie można zapominać, że najistotniejsze są kursy. Zawsze, gdy zastanawiamy się jak wybrać bukmachera na myśl przychodzi nam, że najważniejsza jest oferta zakładów i właśnie kursy.

Co można powiedzieć o kursach proponowanych przez bukmachera? Wydaje się, że nie brakuje bukmacherów chwalących się kursami. Ciekawym przykładem jest właśnie działalność STS-u. Mówiąc wprost — w STS niektóre zdarzenia lądują w SUPEROFERCIE, co skutkuje wyższymi kursami. Trzeba jednak pamiętać, że 1 kupon = 1 zakład z SUPEROFERTY. Ponadto na kuponie muszą znaleźć się też dwa zdarzenia z oferty zwykłej.

Bukmacher

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie spędza sen z oczu wielu adeptom zakładów bukmacherskich. Właśnie dla was przygotowaliśmy najlepsze porady bukmacherskie za darmo.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button