Aplikacje mobilne u bukmacherów – która jest najlepsza?

Mobilne aplikacje bukmacherskie to ciekawy temat – z roku na rok coraz więcej osób z nich korzysta, przez co firmy bukmacherskie starające się nadążyć za tym trendem – tworzą coraz bardziej rozbudowane aplikacje, na czym tylko korzystają gracze zakładów bukmacherskich. No ale która firma ma najlepszą aplikację bukmacherską?

Aplikacje mobilne u bukmacherów – która jest najlepsza?

STS – ich aplikacja jest jedna z najlepszych na rynku

Aplikacja mobilna STS – firma sporo zainwestowała w stworzenie funkcjonalnej aplikacji dla swoich graczy. Dzięki tej aplikacji – typerzy posiadają również możliwość oglądania transmisji na żywo, co jest coraz częściej występującym trendem.

Dzięki aplikacji mobilnej STS możemy postawić dowolny zakład z oferty STS, na przykład zakłady na żywo. Oprócz tego można przez aplikacje korzystać ze świetnych promocji i bonusów bukmacherskich. Świetną opcją w funkcjonalności tej aplikacji jest czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji „Livescore” będziemy mogli sprawdzać wyniki meczów na żywo. Płatności możemy dokonać  przez PayU, a wypłacać nasze środki będziemy mogli za pomocą usługi STSpay. Dzięki opcji „cash-out” będziemy mogli wypłacić swoją wygraną jeszcze przed zakończeniem meczu, Dużym plusem jest też możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim numerem PIN-em lub funkcją Touch ID. Według nas – aplikacja bukmacherska STS jest na naszym miejscu numer 1 – pod względem funkcjonalności oraz prostoty obsługi.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Aplikacja Fortuny – bo konkurencja nigdy nie śpi…

Fortuna ma jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na Polskim rynku bukmacherskim. Do zalet możemy zaliczyć na przykład :

-ofertę na zakłady na żywo,

-statystyki i analizy spotkań,

-e-sporty (oraz zakłady na nie)

-i wiele innych ciekawych opcji.

 Jedną z możliwości, które na pewno pomoże nam zwiększyć zasobność naszego portfela – to dostęp do ofert z wyższymi kursami (w aplikacji). Jeśli chodzi zaś o inne, ciekawe funkcje, to możemy wykorzystać z poziomu telefonu:

– powiadomienia ,,push” (jest to podstawa każdej dobrej aplikacji),

– szybki zakład ( nazwa chyba mówi sama za siebie, czyż nie?).

-wyszukiwarka (co robi ta funkcja chyba nikomu nie musimy przedstawiać).

Betclic – jedna z najlepszych aplikacji na rynku?

Betclic (według nas) posiada jedną z najlepiej przygotowanych aplikacji mobilnych na Polskim rynku. Każdy, kto sprawdzi tą aplikację, uzna, że Betclic naprawdę dobrze przemyślał i wyegzekwował od swoich programistów jej wygląd i funkcje. Szybko i sprawnie funkcjonuje zarówno na urządzeniach z zarówno Androidem, jak i IOS. W aplikacji dostępne są transmisje live oraz szybkie płatności, nie wspominając już o możliwości błyskawicznej rejestracji. Jedyne na co możemy ponarzekać to brak wyszukiwarki, która bardzo ułatwiłaby znajdywanie czego tylko w tej chwili potrzebujemy. Aplikacja Betclic na iOS dostępna jest w AppleStore, jeśli jednak chodzi o wersję na androida to bez problemu ściągniemy ją ze strony bukmachera – wystarczy że klikniemy w link, bądź wejdziemy do google play.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button