Aktualne rankingi bukmacherskie – kto jest na szczycie?

Aktualne rankingi bukmacherskie – kto jest na szczycie?

Nie chcesz biernie przyglądać się, jak być może duża szansa przechodzi Ci obok nosa? Znasz się na sporcie? Namiętnie oglądasz rozmaite spotkania? Może zatem warto założyć konto w bukmacherze online i wykorzystać swoje kwalifikacje? Tylko który podmiot hazardowy wybrać? To akurat… wcale nie jest taki duży problem. Możesz bowiem skorzystać z naszych wskazówek i zastosować je potem w praktyce.

STS to w tym momencie numer jeden

Dobrze byłoby (przed podejmowaniem ostatecznych decyzji w tym temacie) zapoznać się z bieżącymi rankingami podmiotów hazardowych. Na szczycie jest aktualnie firma bukmacherska STS. Dlaczego? Warto podkreślić, że STS działa w 100% legalnie. Co ciekawe, niedawno ten podmiot hazardowy… zadebiutował „na parkiecie”. Chodzi o giełdę. Widać zatem, że ta firma bukmacherska dynamicznie się rozwija. Jeśli chodzi o obstawianie, to możesz grać typy na dziś np. w punktach stacjonarnych. Pod kątem liczby takich lokali naziemnych, STS jest zdecydowanie numerem jeden w Polsce. Poza tym warto zainteresować się obstawianiem w sieci (ewentualnie możesz korzystać z aplikacji mobilnej na Twój telefon komórkowy). Warto podkreślić, że STS oferuje każdemu internetowemu graczowi wiele hojnych bonusów. Aktualna promocja powitalna to szansa na zainkasowanie nawet 1500 PLN. Aby to było możliwe, gracz musi nie tylko dokonać rejestracji, ale potem dokonać trzech wpłat.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna nie powiedziała ostatniego słowa

Masz już konto w STS? Tak się składa, że szukasz zatem czegoś innego? A może wolisz mieć lepszy przegląd sytuacji, która aktualnie ma miejsce na rynku zakładów wzajemnych? Często zaraz za STS, w rozmaitych rankingach popularności, znajduje się Fortuna. Ta firma bukmacherska także jest legalna. O to nie musisz się martwić. Dlaczego jednak nowoczesny ranking bukmacherów wskazuje, że Fortuna jest tak wysoko? Na pewno wpływ na taką lokatę ma to, że ten podmiot hazardowy gwarantuje świetne usługi. M.in. pod kątem oferowanych bonusów. Na sam początek każda zainteresowana osoba może zainkasować 20 PLN. Wystarczy tylko dokonać rejestracji i wpisać właściwy kod. Potem otrzymasz 2800 punktów, które można wymienić na zakład. To nie wszystko. Wszak firma bukmacherska Fortuna oferuje też zakład bez ryzyka. Aktualnie (stan na 28 kwietnia 2022 roku) możesz zdobyć zwrot wynoszący nawet 600 PLN. Jak to działa? Należy mieć konto i wpłacić pieniądze. Potem trzeba zagrać zakład. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki do poziomu 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Betfan jest coraz bliżej liderującej dwójki

Kto wie, może w przyszłości to będzie firma bukmacherska znajdująca się na czele rankingów podmiotów hazardowych… Nie można tego wykluczyć. W końcu firma bukmacherska Betfan bardzo dynamicznie idzie do przodu. Jest to legalny podmiot hazardowy. Jeśli chcesz obstawiać, to możesz skorzystać ze swojego konta lub aplikacji mobilnej. Dodatkowo warto zarejestrować się ze względu na bonusy. Pierwszym z nich jest cashback do 600 PLN. Potem możesz jeszcze otrzymać m.in. podwojenie drugiego depozytu (do 1000 PLN).

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button